• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Czerwińsk Nad Wisłą Grunwaldzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: nad, Wisłą, Grunwaldzka i Czerwińsk

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 999 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIZdjęcia przedstawiają wnętrze sąsiedniego domu, który również jest wystawiony na s...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 899 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

899 000 PLN (6 200 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
15887740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny dom z ogrodem | 155,96m2 | Baszkówka 27792177 15887740 SKRAJNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEMSPRZEDAŻ I 1 180 000 I 155,96 m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalo...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
1
164 m2
2026
15875875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527340 15875875 Czy można połączyć prestiżową przestrzeń, ciszę natury i bliskość dynamicznie rozwijającego się miasta? Poznaj posiadłość przy ulicy Rzecznej w Aleksandrowie Łódzkim – miejsce, gdzie komfort spotyka się z nieograniczonym potencjałem aranżacyjnym. To ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 199 000 PLN (6 418 zł/m2)

6
2
186.82 m2
2007
15875194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27527190 15875194 Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód nowoczesnego życia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w obrębie Kontrewers w Zgierzu – dom, który łączy w sobie urok natury z pełną funkcjonalnością.Nieruchomość o powierzch...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

1
1
35 m2
2010
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020