• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Czerwonka

Znalezionych ofert: 2

15896022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27965660 15896022 Na sprzedaż: Solidny dom z ogromnym potencjałem Czerwonka (gm. Biskupiec). Blisko jezior!Szukasz przestrzeni z dala od zgiełku, z szybkim dojazdem do miasta? Ten podpiwniczony dom to idealna baza do wykończenia w Twoim wymarzonym stylu. Najcięższe p...

Czerwonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

400 000 PLN (1 333 zł/m2)

1
-
300 m2
1960
15658294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23437609 15658294 PODPISANO UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ!!!!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Czerwonka, gmina Biskupiec – idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, ciszy i kontaktu z naturą. To doskonałe miejsce na agroturystykę,...

Czerwonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

579 000 PLN (3 860 zł/m2)

6
2
150 m2
1914