• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dąbie Kościelna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kościelna

Znaleźliśmy 18 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dąbie

15883335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674885 15883335 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (4 326 zł/m2)

9
2
460 m2
1991
15558953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21266002 15558953 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w świetnej lokalizacji, blisko szkoły, komunikacji miejskiej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, do wykończenia. Na parterze: salon - 31m2,kuchnia - 5,7m2łazienka - 5,6m2w...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (7 089 zł/m2)

4
2
140.92 m2
2024
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15472984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19350772 15472984 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący z potencjałem po dużym remoncie w dzielnicy Szczecin Dąbie. Zaciszne miejsce, blisko komunikacja, sklepy, szkoły, PKP, sprawny dojazd do autostrady. Posiada trzy wejścia (dwa aktywne), trzy łazienki, dwie kuchnie...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (9 758 zł/m2)

6
1
102.38 m2
1930
15147391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10987858 15147391 Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Dom w standardzie do remontu, adaptacji, obiekt idealnie ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 643 zł/m2)

5
2
246.8 m2
1988
15791928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26002043 15791928 Chciałbyś mieć dom wśród pól i lasów ale blisko infrastruktury?Zaprojektuj swój dom i zamieszkaj w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, zapewniającej komfort, prywatność oraz szybki dostęp do niezbędnej infrastruktury. Nieruchomość dostępna od ...

Dąbie (Śląskie, gm. Psary)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15234168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13459420 15234168 --- DOM PIĘTROWY --- UŻYTKOWE PODDASZE --- DOGODNA LOKALIZACJA --- Oferujemy do sprzedaży dom o pow. użytkowej 180m2 , usytuowany na działce o pow. 7261m2 w Będzinie. Budynek częściowo podpiwniczony, wybudowany w 1960r, rozbudowa 1977r. B...

Dąbie (Śląskie, gm. Psary)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

6
-
180 m2
1960
15868745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27390114 15868745 IDEALNY DOM DLA DWÓCH RODZIN - DĄBIE, UL. PRUSA Szukasz przestronnego domu, w którym komfortowo zamieszkają dwa pokolenia? A może potrzebujesz dużej przestrzeni z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań? Ta oferta przy ul. Bolesława...

Dąbie (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

340 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
170 m2
1985
15883280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674831 15883280 Na sprzedaż jest dom jednorodzinny w Szczecinie, w dzielnicy Dąbie, który został zbudowany w latach 80. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących przestronnego mieszkania, gotowego do zamieszkania lub prowadzenia działalności związanej z wynajm...

Szczecin (Dąbie), Rumuńska

1 050 000 PLN (5 250 zł/m2)

9
2
200 m2
1980
15819434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26607679 15819434 SPRZEDANE! Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Sulęcinek, gmina Krzykosy, zaledwie 20 minut od Środy Wielkopolskiej. Powierzchnia domu wynosi 93,96 m², natomiast dzi...

Krzykosy (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

499 000 PLN (5 366 zł/m2)

4
-
93 m2
2016
15866494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320773 15866494 Atrakcyjna oferta – Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność w domu lub dwóch rodzin!Przedstawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość składającą się z dwóch niezależnych części, każda o powierzchni 123 m2, z osobnymi systemami grzewcz...

Częstochowa (Dąbie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 090 000 PLN (3 344 zł/m2)

11
-
326 m2
2001
15832107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27031203 15832107 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (4 326 zł/m2)

9
2
460 m2
1991