• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dąbrówka Sosnowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sosnowa

Znaleźliśmy 28 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dąbrówka

15758786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bezemisyjny w cichej okolicy. 25330576 15758786 Dom parterowy z fotowoltaiką i pompą ciepła- Dąbrówka, gmina LuzinoWyjątkowa nieruchomość: parterowy dom o powierzchni 200 m², położony na imponującej działce 2999 m², w cichej i spokojniej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, p...

Dąbrówka (Pomorskie, gm. Luzino)

1 299 900 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
200 m2
-
15486109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Murowany dom w Hiszpańskim stylu | Prywatność | 19628519 15486109 Do sprzedaży przedstawiamy niebywałą nieruchomość urządzoną w stylu Hiszpańskim z podgrzewanym basenem i jacuzzi położoną zaledwie 48 km od Warszawy w miejscowości Ślężany, gm. Dąbrówka Nieruchomość została zaprojektowana tak, aby wszystkie jej eleme...

Ślężany (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 680 000 PLN (8 077 zł/m2)

4
1
208 m2
2008
15862186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wszebory dom 220 m2, działka 2330 m2 27222515 15862186 Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 219 m2 powstał na działce o powierzchni 2330 m2. Ta nieruchomość to propozycja dla poszukujących domu np. parte...

Wszebory, gmina Dąbrówka

1 750 000 PLN (7 955 zł/m2)

7
2
220 m2
2015
15626426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22743011 15626426 Wspaniałe miejsce do wypoczynku lub zamieszkania ..... Letniskowy dom z kominkiem norweskim i olbrzymim tarasem ( 30 m2)Powierzchnia użytkowa 113m2 z poddaszem użytkowym, garaż jednostanowiskowy w zabudowie domu Dzięki przemyślanemu projektowi, tara...

Kuligów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

670 000 PLN (5 929 zł/m2)

3
2
113 m2
2010
15720076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24584875 15720076 Na sprzedaż nowy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z przepięknym widokiem na Jezioro Mucharskie, 114 m² całkowitej , Dąbrówka, gm. Stryszów, pow. wadowicki – tylko 1 godzina od KrakowaLOKALIZACJA:Oferowana nieruchomość znajduje się w malowniczej...

Dąbrówka (Małopolskie, gm. Stryszów)

1 075 000 PLN (9 430 zł/m2)

5
2
114 m2
2021
15573920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21620103 15573920 Jeśli lubisz przestrzeń, szukasz przytulnego domu do własnej aranżacji ze słonecznym ogrodem blisko lasu, z dala od zgiełku, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Zapraszamy do za...

Kołaków (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 245 000 PLN (6 518 zł/m2)

5
2
191 m2
2025
15841686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działy Czarnowskie | Ostatnie 2 połówki bliźniaka 26792688 15841686 Ostatnie 2 lokale w wyjątkowej lokalizacji!Przedstawiamy ostatnie 2 z 6 lokali w prestiżowej, kameralnej inwestycji w Działach Czarnowskich! Cała zabudowa składa się w sumie z 3 budynków bliźniaczych (6 lokali mieszkalnych). Wszystkie w sąsiedztwie l...

Działy Czarnowskie (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

849 000 PLN (4 665 zł/m2)

4
1
182 m2
2025
15850244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26991631 15850244 Wyjątkowy projekt Domy Wolnostojący Parterowy z Garażem Dwustanowiskowym Projekt wykonany na indywidualne zamówienie kierowany w najbardziej wysublimowane gusta klientów Projekt zachwyca dojazd do trasy S8 w kilka minut dojazd do Warszawy w 20 minu...

Dąbrówka (Małopole) (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 199 000 PLN (7 311 zł/m2)

4
2
164 m2
2026
15790430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem i dodatkową działka- 3 ary 25965297 15790430 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi Dąbrówka, w otoczeniu warmińsko-mazurskiej natury. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i oddechu od zgiełku miasta.DOM MIESZKALNY - 68,59 m²Nieruchomość ...

Dąbrówka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

320 000 PLN (2 712 zł/m2)

3
-
118 m2
1984
15157706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11208594 15157706 KULIGÓW....WOLNOSTOJĄCY..........GARAŻ....Dom wolnostojący 122 m2 w Kuligowie na działce rekreacyjnej 585 m2.Może być jako całoroczny po rozprowadzeniu ogrzewania.Garaż jednostanowiskowy w bryle budynkuz kominkiem norweskim.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER...

Kuligów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

699 000 PLN (5 730 zł/m2)

3
-
122 m2
2010
15508767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Nowy dom do własnej aranżacji ! 20115318 15508767 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przestawić Państwu na sprzedaż duży dom wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Dąbrówka.Dąbrówka - wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Starogar...

Dąbrówka (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

850 000 PLN (5 090 zł/m2)

5
2
167 m2
2018
15510250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Leśna chata! Jedyny, niepowtarzalny dom z duszą! 20121893 15510250 Dom Dąbrówka - jedyny i niepowtarzalny!Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom z dużym ogrodem i pięknym widokiem! Powierzchnia to 119,7m2  dodatkowo zaaranżowania piwnica i poddasze,, co daje nam około 300m2! Marzysz o ucieczce od zgiełku...

Dąbrówka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

1 100 000 PLN (9 244 zł/m2)

4
2
119 m2
2011