• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

Znalezionych ofert: 16

15896211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 63 m² z potencjałem – Dąbrowa Górn. Dziewiąty 27973066 15896211 NA SPRZEDAŻ Dom z potencjałem - Dąbrowa Górnicza, ul. Stalowa (Dziewiąty)Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 63 m², położony na działce o powierzchni 321 m² w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Dziewiąty). Nieruchomość stanowi...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15866403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320708 15866403 Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni 80 m² składa się z przedsionka, trzech ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki, a jego bryłę uzupełnia duży strych. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym.Dom z dachem pokrytym papą oraz własnym szambem położon...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

430 000 PLN (5 375 zł/m2)

3
1
80 m2
1963
15887582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787403 15887582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej ZąbkowicePowierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony,Parter domu to dwa pokoje z kuchnią i ł...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

839 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
145 m2
1961
15677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Dwurodzinny w Okradzionowie 23790713 15677451 NA SPRZEDAŻ DOM DWURODZINNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ (OKRADZIONÓW)Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 270 m², położony w zielonej i spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej ...

Dąbrowa Górnicza (Okradzionów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

990 000 PLN (3 667 zł/m2)

6
2
270 m2
1970
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021
15835181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707486 15835181 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym znajdująca się w przemysłowej części miasta Dąbrowy Górniczej. Nieruchomość znajduję się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 2330 m2, co umożliwia dowolne zagospodarowanie przest...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (5 282 zł/m2)

6
2
142 m2
2010
15665688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23581023 15665688 Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2 , usytuowany na działce o pow. 967 m2 wzniesiony w 2012 r. Dom wolno...

Dąbrowa Górnicza (Marianki) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 975 000 PLN (6 741 zł/m2)

5
-
293 m2
2012
15537682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20757701 15537682 DO SPRZEDANIA SŁYNNY BUDYNEK „HUBERTUS” ZLOKALIZOWANY W CENTRUM DĄBROWY GÓRNICZEJ PRZY UL. CHOPINA 1 SOBIESKIEGO. Budynek „Hubertus” to dawny drewniany obiekt, który pełnił różne funkcje w historii m...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

500 000 PLN (1 534 zł/m2)

9
2
326 m2
1920
15159208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom w D.G Błędów wykończony pod klucz 11252758 15159208 Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2A ma 119m2 i składa się z: Na parterze: wiatrołap, salon z kuchnią, taras, pomieszczenie gospodarcze, wc, hol, garaż.Na piętrze: 4 pokoje (lub 3 ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

869 000 PLN (7 303 zł/m2)

5
1
119 m2
2023
15687528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966307 15687528 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni mieszkalnej 166 m² na piętrze , dodatkowo powierzchnia na poziomie zero, oraz wysokie poddasze do adaptacji, łącznie dom może osiągnąć 300 m2 powierzchni mieszkalnej. W bryle domu znajduje się garaż. Dużą dzi...

Dąbrowa Górnicza (Błędów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

380 000 PLN (2 289 zł/m2)

3
1
166 m2
32767
15521975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem Dąbrowa Górnicza Gołonóg 20432436 15521975 Na sprzedaż dom z potencjałem do zamieszkania przez dwie a nawet trzy rodziny! Ten komfortowy i przestronny ponad 200-metrowy dom z działką ponad 800 m2 usytuowany jest w spokojnej okolicy w Dąbrowie Górniczej Gołonóg.Lokalizacja zapewnia ciszę, spok...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 099 999 PLN (5 069 zł/m2)

5
-
217 m2
1987
15469730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Dąbrowa Górnicza Zielona Pogoria 19268250 15469730 Do sprzedania dom typu kwadrat do remontu lub odświeżenia i dowolnej aranżacji w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dąbrowy Górniczej: Zielona Pogoria, blisko centrum miasta.Dom o powierzchni 120 m2 znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 313 m2...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
2
120 m2
2008