• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dobra Fantazja

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Fantazja

Znaleźliśmy 104 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dobra

15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15736778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24878609 15736778 0% prowizji od Kupującego !!!Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz domów wolnostojących zlokalizowana w Dobrej pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnych domów.Lokale o powierzchni 137,1 m2 powierzchni użytkowej i domów...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 348 025 PLN (9 131 zł/m2)

4
2
147.63 m2
2025
15882597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671245 15882597 OFERTA SPRZEDAŻY: NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – INWESTYCJA 2026Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysok...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2023
15882967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673413 15882967 Nowoczesny dom w sercu Dobrej – funkcjonalne 83 m² gotowe pod koniec roku!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra. To idealne połączenie przemyślanej architektury, wysokiego standardu i doskonałej lo...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (9 627 zł/m2)

4
2
83 m2
2026
15667197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23595296 15667197 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy na terenie górskiej miejscowości Jurków (gm. Dobra). Budynek odebrany do użytkowania w 2019 roku, budowany był na własne potrzeby - z dbałością o detal...

Jurków (Małopolskie, gm. Dobra)

970 000 PLN (6 599 zł/m2)

5
-
147 m2
2019
15841789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26798141 15841789 Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem, - powierzchnia domu 800 m2,- działka 4327 m2, luksusowa do mieszkania oraz komfortowa na działalność biznesową. Położona w centrum prestiżowej i spokojnej miejscowości Dobra k. S...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 200 000 PLN (3 678 zł/m2)

10
5
870 m2
2001
7047601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77591 7047601 Rezydencja położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3500 mkw w Dobrej szczecińskiej. Nieruchomość to dom wolno-stojący oraz garaż 3 stanowiskowy o powierzchni 70 mkw stanowiący osobny budynek. Dom jest parterowy bez użytkowego podda...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 490 000 PLN (12 450 zł/m2)

4
2
200 m2
2008
15656780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23419356 15656780 KUPUJĄCY PRZY ZAKUPIE ZWOLNIONY JEST Z OPŁATY 2% PODATKU PCC Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w trakcie realizacji położoną w sercu Beskidu Wyspowego, w jednej z miejscowości na terenie gminy Dobra w odległości ok. 10 km od Ms...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

600 000 PLN (3 727 zł/m2)

4
-
161 m2
2022
15878242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27591322 15878242 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Dobra (ul. Husarska). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment A1 lub A2), który stanowi idealną synergię nowoczesnej architektury...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2026
15557734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21201783 15557734 Na sprzedaż WYJĄTKOWA WILLA W MIEJSCOWOŚCI DOBRA (POWIAT LIMANOWSKI) – nieruchomość, która łączy luksus, naturę i prywatność w jednym z najbardziej malowniczych regionów Małopolski.To propozycja dla osób poszukujących:REZYDENCJI PREMIUM W GÓRACHDOMU ...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

2 299 000 PLN (8 842 zł/m2)

7
4
260 m2
1937
15720326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24588688 15720326 Nowoczesny bliźniak w otoczeniu natury – gotowy na grudzień 2027!Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w ciszy, a za oknem widzisz zieleń lasu i słyszysz jedynie śpiew ptaków. Dom, do którego wracasz po pracy, wita Cię ciepłem i przestrzenią, a we...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15427928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18339517 15427928 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży wyjątkowo pięknie położoną nieruchomość, składającą się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego posadowionych na działce budowlanej o powierzchni 800m 2 . Cudowne miejsce w samym sercu Bes...

Półrzeczki (Małopolskie, gm. Dobra)

950 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
2
100 m2
2020