• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 28

15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15491413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19758712 15491413 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy powstają na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Bliskość lasu, możliwość odbywania długich spacerów i obcowania bezpośrednio z naturą to codzienna atrakc...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

900 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15882967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673413 15882967 Nowoczesny dom w sercu Dobrej – funkcjonalne 83 m² gotowe pod koniec roku!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra. To idealne połączenie przemyślanej architektury, wysokiego standardu i doskonałej lo...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (9 627 zł/m2)

4
2
83 m2
2026
15562663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21380749 15562663 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem, usytuowany w malowniczym zakątku Dobrej, bezpośrednio przy ścianie lasu. Nieruchomość położona jest na bardzo dużej działce, o łącznym metrażu około 4300 m2. Dom został wybudowany w 2008 roku z proje...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 500 000 PLN (13 706 zł/m2)

4
1
182.4 m2
2008
15699784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24175165 15699784 Dobra - przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 179 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, z be...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

800 000 PLN (3 419 zł/m2)

7
2
234 m2
2018
15758052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25312757 15758052 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

920 000 PLN (8 205 zł/m2)

4
1
112.12 m2
2025
15713001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24431613 15713001 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

999 000 PLN (7 287 zł/m2)

5
1
137.1 m2
2026
15588443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21933680 15588443 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92 m 2. Dom wybudowany z bloczków silikatowych ocieplony styropianem o...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (9 228 zł/m2)

5
2
92 m2
2025
15720326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24588688 15720326 Nowoczesny bliźniak w otoczeniu natury – gotowy na grudzień 2027!Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w ciszy, a za oknem widzisz zieleń lasu i słyszysz jedynie śpiew ptaków. Dom, do którego wracasz po pracy, wita Cię ciepłem i przestrzenią, a we...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15882597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671245 15882597 OFERTA SPRZEDAŻY: NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – INWESTYCJA 2026Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysok...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2023
15766130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25498666 15766130 Przestronny dom wolnostojący 209 m², 6 pokoi, z dużym ogrodem (1288 m²) – spokojna, zielona okolicaOpis nieruchomości:Oferujemy do sprzedaży elegancki i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 209 m², położony na zadbanej działce o powi...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 099 000 PLN (10 043 zł/m2)

6
-
209 m2
2004