• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Domasław Jaworowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jaworowa

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Domasław

14914839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 4630135 14914839 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki Dom stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,53m2 położony jest w gminie Kobierzyce, w miejscowości Domasław.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, ...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 150 000 PLN (8 582 zł/m2)

5
-
134 m2
2023
15802339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26263717 15802339 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114 m2.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości dostępna jest podst...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (10 965 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15790620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25971259 15790620 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 649 000 PLN (11 695 zł/m2)

5
2
141 m2
2023