• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dziećmorowice Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna i Dziećmorowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15845974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja-2 domki, Ełganowo, działka 3000 m2 26872780 15845974 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYduża działka o powierzchni 3000 m²,dwa całoroczne domki rekreacyjne - gotowa inwestycja,nieruchomość obecnie wynajmowana krót...

Ełganowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

649 000 PLN (216 zł/m2)

1
1
3000 m2
2020
15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

869 000 PLN (8 959 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15617025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22526343 15617025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany). ATUTY: Wysokie, przestro...

Gaj (Małopolskie, gm. Mogilany)

950 000 PLN (8 407 zł/m2)

5
2
113 m2
2026
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15819236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Orłowo | Dom wolnostojący w willowej części 26640908 15819236 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni.Przedstawiamy dom z historią, usytuowany w spokojnej, willowej części dzielnicy, przy kameralnej ulicy z ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 399 000 PLN (14 539 zł/m2)

6
3
165 m2
1986
15875908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27601127 15875908 Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom położony w centrum Gniezna przy ul. Cierpięgi, na działce o powierzchn...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

4
1
100 m2
1950