• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Góra Kalwaria

Znalezionych ofert: 15

15705289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24277777 15705289 Nowoczesny dom w stylu stodoły w malowniczym Czersku – gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze typu nowoczesna stodoła, położony w urokliwej, leśnej okolicy w Czersku, koło Góry Kalwarii – zaledwi...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 990 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
2
199 m2
2016
15564938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21445216 15564938 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 196,46 m², położony w spokojnej części Góry Kalwarii z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. To doskonałe miejsce dla osób szukających połączenia spokoju i łatwego dostępu do miejskiej infrastruktury...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 199 000 PLN (6 103 zł/m2)

6
-
196.46 m2
1980
15377350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17174881 15377350 Dom pod Warszawą, w centrum Góry Kalwarii, na dużej zagospodarowanej działce, z ogrodem oraz budynkami gospodarczymi.Idealny dla rodzin ilub małego biznesu. Dom 99m2, 4 pokoje, kuchnia, łazienka.Piwnica oraz strych (obie powierzchnie mogą zostać zaad...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 057 000 PLN (10 067 zł/m2)

4
1
105 m2
1965