• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Górki

Znalezionych ofert: 7

15418496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18101008 15418496 REZERWACJA Na sprzedaż gospodarstwo siedlisko składające się działki o pow. 11 256 m2 zabudowanej dwoma domami, zlokalizowane w miejscowości Górki, gm. Bliżyn. Działka płaska, w kształcie trapezu, o przybliżonych wymiarach: szer. od frontu: 75 m (...

Górki (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

850 000 PLN (6 538 zł/m2)

6
2
130 m2
1962
15861625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27208671 15861625 AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORASPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProTo jest oferta typu multipotencjał. Nieruchomość w Górkach Wielkich przy ulicy Barujec nie jest skierowana do przeciętnego poszukiwacza małego domu, ale do bardzo...

Górki Wielkie (Śląskie, gm. Brenna)

1 340 000 PLN (4 452 zł/m2)

7
3
301 m2
2025
15727787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24724068 15727787 Zapraszamy do unikatowej posiadłości z przepięknie urządzonym i zagospodarowanym majestatycznym ogrodem o powierzchni 1.23 ha, w której możemy znaleźć przestronny dom wtopiony w otoczenie, domek grillowy, staw, i ogród warzywny. Całość dopełnia ponad...

Górki (Opolskie, gm. Prószków)

3 950 000 PLN (9 875 zł/m2)

6
2
400 m2
1998
15730300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24778139 15730300 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203 Powierzchnia użytkowa domu – ok 129,2 m2Powierzchnia działki – 1030 m2Cena – 1 150 000 złZapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem po nieruchomości - dostępny w otodom pod opisem (wystarczy kl...

Górki Wielkie (Śląskie, gm. Brenna)

1 150 000 PLN (8 915 zł/m2)

4
2
129 m2
2010
15667488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lub zamienię, siedlisko z działką 3173m² 23602047 15667488 Siedlisko z duszą - cisza, przestrzeń i ogrom możliwości Górki Grabińskie (gm. Widawa)Sprzedam lub zamienię na mieszkanie. Działka 3173 m² z domem 90 m² oraz budynkami gospodarczymi (garaż, kuchnia letnia, pom. gospodarcze)Lokalizacja: Górki Grabińs...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

340 360 PLN (3 012 zł/m2)

4
1
113 m2
1962
15399101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662153 15399101 Piękny dom z 2019 roku wybudowany w tradycyjnej murowanej technologii. Znajduje się na 10,5 arowej zagospodarowanej, ogrodzonej działce na otwartej przestrzeni z widokiem na panoramę górską. Dojazd do posesji utwardzoną drogą. Na dachu dachówka, wokó...

Górki Wielkie (Śląskie, gm. Brenna)

1 650 000 PLN (9 167 zł/m2)

5
2
180 m2
2015
15574199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21624132 15574199 Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI i podatku PCC ! Oferujemy na sprzedaż dom w zabud...

Górki (Opolskie, gm. Prószków)

618 000 PLN (6 645 zł/m2)

4
2
93 m2
-