• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Garcz Widokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widokowa i Garcz

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27845226 15889097 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 117 zł/m2)

4
2
82.62 m2
2023
15889031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841894 15889031 Długołękatarasx2domogródparkinghitokazja!Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m.Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu.Dom znajduje się na parterze oraz piętrze.Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m ł...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

679 000 PLN (6 790 zł/m2)

2
2
100 m2
1975
15888743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823116 15888743 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 112 zł/m2)

4
2
126.1 m2
2016
15888575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27817039 15888575 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15888539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27816552 15888539 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz działk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 556 zł/m2)

4
2
101.4 m2
2027
15888196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806581 15888196 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15888159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27804151 15888159 Przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) – Mirków, gmina DługołękaOferuję na sprzedaż wyjątkowo dobrze wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na skraju szeregu – ogrodzony, z ogrodem i garażem w bryle budynku....

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 290 001 PLN (10 157 zł/m2)

5
2
127 m2
2017
15888031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800223 15888031 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowicac...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (9 941 zł/m2)

5
2
170.01 m2
1979
15886506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761021 15886506 DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1500 M2, ZABUDOWANA CAŁOROCZNYM DREWNIANYM DOMKIEM PARTEROWYM 58 M2MIETKÓW - DZIKOWA, ZALEDWIE 1,5 KW OD ZALEWUPrzedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow. 1532 m2, zabudowaną drewnianym domkiem parterowym 58 m2. W domku...

Mietków (Dolnośląskie, gm. Mietków)

455 000 PLN (7 845 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15883859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680446 15883859 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 223 m2 posadowiony na pięknej, , zielonej działce o powierzchni 1270 m2 ze wspaniałym tarasem do odpoczy...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

4 600 000 PLN (20 628 zł/m2)

6
-
223 m2
2024
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026