• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 166

15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15878309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 150 m²|3 mieszkania |działka 600 m² 27593892 15878309 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 150 m², znajduje się na dużej działce o powierzchni 600 m². Nieruchomość została podzielona na trzy niezależne mieszkania, co daje wiele możliwości - zarówno dla inwestora, jak i dla osób sz...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 375 000 PLN (9 167 zł/m2)

6
3
150 m2
1944
15838851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z ogrodem, Wzgórze Mickiewicza 26733549 15838851 Niepospolita nieruchomość wolnostojąca o powierzchni 217 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdańska - na Wzgórzu Mickiewicza. Dom usytuowany na kameralnej działce (355 m²) to idealna propozycja dla dużej rodziny lu...

Gdańsk (Wzgórze mickiewicza) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (7 369 zł/m2)

8
2
217 m2
1992
15401862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji z dużą działka Suchanino 17731198 15401862 TYLKO U NASWięcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu. Przedstawiany dom składa się z:piwnica- 30m2parteru - 30m2poddasze- 19strychu- 10m2N...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (10 747 zł/m2)

4
-
79 m2
1920
15891092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z literacką historią | Gdańsk Siedlce | duża d 27885933 15891092 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki.Przy ul. Leona Wyczółkowskiego w Gdańsku Siedlcach znajduje się dom z okresu międzyw...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 136 zł/m2)

4
2
140 m2
1929
15848728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z garażem dustanowiskowym 26947389 15848728 Nas sprzedaż dom jednorodzinny wielorodzinny lub jako działka pod zabudowę do 400 m2.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych dzielnic Gdańsk. To miejsce, które łączy elegancję histo...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 980 000 PLN (15 920 zł/m2)

7
3
250 m2
1998
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15883871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27681392 15883871 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (9 933 zł/m2)

6
2
150 m2
2026
15726454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700148 15726454 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 469 000 PLN (14 190 zł/m2)

5
2
174 m2
2019
14924680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4800030 14924680 Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszuRezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska – Osowy z malowniczym widokiem na ogród.Dom o powierzchni całkowitej 389 m2, położony na działce 800 m2, składaj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 990 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
3
290 m2
2015
15890093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27868861 15890093 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, basenu, kortów tenisowych, infrastruktury handlowej, usługowej....

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 849 000 PLN (6 511 zł/m2)

5
3
284 m2
1986
15821531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26589898 15821531 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999