• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Giełczyn Górzysta

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Górzysta i Giełczyn

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904386 15893222 Dom wolnostojący 277,23 m2 oraz obiekt z nowo wybudowaną stajnią 230 m2 z poddaszem do wykończenia w prestiżowej lokalizacji Niemcz z dwoma stawami ( możliwość zasypania) na działce 10021 m2 ( Można przebudować na apartamenty do wynajęcia). ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi.Rok budowy 2007.Materiał budowlany: gazobeton, stropy lan...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15698844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24158158 15698844 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 163 m2 (powierzchnia całkowita ok. 280 m2 ), zlokalizowany w Skorzeszycach, gmina Górno. Dom wybudowany w latach 90., pokrycie dachu - eternit, okna częściowo drewniane, częściowo PCV, mat...

Skorzeszyce (Świętokrzyskie, gm. Górno)

270 000 PLN (964 zł/m2)

6
2
280 m2
1990
15682476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23878310 15682476 Dom wolnostojący z dużą działką i potencjałem - Lesica, gm. Piekoszów Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 270 m² (pow. użytkowa ok. 155 m² ), położony na dużej, w pełni zagospodarow...

Lesica (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

790 000 PLN (2 926 zł/m2)

5
-
270 m2
1989
15670082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 23626731 15670082 Na sprzedaż wolnostojący, 4-pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym; o charakterze rekreacyjnym, o pow. użytkowej ok. 50 m2 (pow. całkowitej ok. 80 m2), zlokalizowany na osiedlu domków letniskowych, w miejscowości Sielpia Wielka, w gm. Końs...

Końskie (Sielpia wielka) (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

490 000 PLN (6 533 zł/m2)

4
1
75 m2
2012
15610879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22417271 15610879 Na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 85 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7212 m2 w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W skład nieruchomości wchodzi: aneks kuchenny, salon i przedpokój, po...

Nowe Kotlice (Świętokrzyskie, gm. Sobków)

300 000 PLN (3 529 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15554512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21080921 15554512 Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 300m2 (pow. użytkowa ok. 170m2) zlokalizowany w Ciekotach gm. Masłów. W skład budynku wchodzi: w części piwnicy: pralnia z suszarnią, kuchnia, garaż, kotłownia z pomieszczeniem technicznym, spiżarnia, schowe...

Ciekoty (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

1 190 000 PLN (3 967 zł/m2)

6
2
300 m2
2000
15535883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20736782 15535883 Na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - garaż jednostanowiskowy - kotłownia - łazienka - dw...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

899 000 PLN (3 330 zł/m2)

9
3
270 m2
2000
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991