• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Junoszyno Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna i Junoszyno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835577 15888969 Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne.Dom położony jest w świetnie skomunikowanej części Radomia blisko centrum miasta, a jedno...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

850 000 PLN (4 028 zł/m2)

6
2
211 m2
1980
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 990 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIOferowany dom jest w niższym standardzie- bez utwardzeń i zaadaptowanego poddasza....

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1991