• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kąty

Znalezionych ofert: 29

15864000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27260919 15864000 OKAZJA !! Wyjątkowy DOM  z tarasem w zabudowie bliżniaczej na kompaktowej działce 259 m2, szuka nowych właścicieli ! Oferta sprzedaży funkcjonalnego DOMU o powierzchni użytkowej 141m2 z garażem w bryle budynku z dwoma łazienkami i trzema obszernymi s...

Kąty Węgierskie (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 199 000 PLN (8 504 zł/m2)

4
2
141 m2
2008
15890085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27867849 15890085 Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego podwrocławskiego życia. Dostępny Dom Skrajny w za...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2026
15888147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27803185 15888147 Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m² na działce o pow. 113,90m2. PARTER to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneksie o powierzchni 41m2, z salonu...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2025
15876162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532341 15876162 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (czworak)  w konkurencyjnej cenie 870 000 PLN. Ta nowoczesna nieruchomość,  została ukończona w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko centr...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

870 000 PLN (6 850 zł/m2)

4
-
127 m2
2025
15406918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17844104 15406918 Klimatyczny dom posadowiony na działce o powierzchni 541 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych w Kątach Wrocławskich.Nieruchomość przebudowana w 2010 roku z najwyższą dbałością o jakość i funkcjonalność. Właściciele budowali dom dla siebie, toteż w...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 099 000 PLN (5 754 zł/m2)

4
1
191 m2
2011
15868107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364781 15868107 Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni działki 300 m² w konkurencyjnej cenie 920 000 PLN. Ten nowoczesny dom, który został ukończony w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

920 000 PLN (7 302 zł/m2)

2
-
126 m2
2025
15829614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633364 15829614 Na sprzedaż luksusowy dom w Kątach Wrocławskich o powierzchni całkowitej prawie 92 mkw. Wysokiej jakości wykończenia i luksusowe smaczki wnętrzarskie w połączeniu z funkcjonalnym układem to propozycja dla małżeństw, par ale i osób ceniących sobie wyg...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 150 000 PLN (12 637 zł/m2)

3
1
91 m2
2011
15885202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kąty Rybackie 100m od portu, 1,5km do plaży 27719687 15885202 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmodernizowany budynek o powierzchni 90 m², położony przy ul. Portowej w ma...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

839 000 PLN (9 322 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15883867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27681259 15883867 Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego podwrocławskiego życia. Dostępny Dom S...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2025
15847530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26917585 15847530 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m² na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta – dom dla całej rodziny! Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania w miejscow...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2026
15841725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26794206 15841725 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m² na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! PARTER domu - to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

999 000 PLN (7 085 zł/m2)

5
2
141 m2
2025
15845121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26851673 15845121 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,62 m² na działce o pow. 89,68m2, duży, fajny dom dla całej rodziny! PARTER domu - to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneks...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2026