• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kąty Opolskie Krapkowicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Opolskie i Krapkowicka

Znaleźliśmy 50 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kąty

15877501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem przy lesie 27570757 15877501 Dom z przeszklonym ogrodem zimowym i ogrodem zaprojektowanym przez architekta krajobrazu. Kąty, woj. zachodniopomorskie 133,10 m² pow. użytkowej działka z bezpośrednim wyjściem do lasuPrzestrzeń, światło i harmonia z naturą.Lokalizacja:Kąty to kame...

Kąty, Kąty

1 290 000 PLN (9 692 zł/m2)

4
2
133.1 m2
2017
15670022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23625560 15670022 Klimatyczny dom usytuowany w miejscowości Kąty w gminie Góra Kalwaria.Budynek parterowy wybudowany wg. projektu Murator C 223 Dom Finezyjny, oddany do użytkowania w 2016 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 150 m2 z garażem w bryle budynku na dwa samoc...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 595 000 PLN (10 633 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15739820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24941838 15739820 Oferta obejmuje sprzedaż bardzo ciekawego projektu do dokończenia w postaci domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym. Wyjątkowość tejże oferty to przede wszystkim ponadstandardowy i pieczołowicie pilnowany bardzo wysoki standard budowy. Dział...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

990 000 PLN (3 837 zł/m2)

6
3
258 m2
2022
15780751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25812700 15780751 Dom na sprzedaż, Katy – gmina Jarocin, powiat niżański.Spacer wirtualny link: https:sb360.onlinewqchekNa sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Katy, w gminie Jarocin, powiecie niżańskim. Nieruchomość idealna dl...

Katy (Podkarpackie, gm. Jarocin)

569 000 PLN (2 845 zł/m2)

6
2
200 m2
1970
15762473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25404842 15762473 Dom z przeszklonym ogrodem zimowym i ogrodem zaprojektowanym przez architekta krajobrazu.Kąty, woj. zachodniopomorskie 133,10 m² pow. użytkowej 209,99 m² całkowitej działka z bezpośrednim wyjściem do lasu Przestrzeń, światło i harmonia z naturą.W ...

Kąty (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

1 750 000 PLN (13 148 zł/m2)

4
1
133.1 m2
2017
15716164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507605 15716164 Nieruchomość położona na skraju wewnętrznej uliczki w otoczeniu nowo pobudowanych domów jednorodzinnych.Działka o powierzchni 1000m2 i wymiarach 19x29.Dom w stanie developerskim, w całym domu ogrzewanie podłogowe (pompa ciepła), wnętrza pomalowane n...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 190 000 PLN (4 440 zł/m2)

6
-
268 m2
2024
15320681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15702633 15320681 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem trzech bliźniaczych budynków usługowych, położona w Kątach Wrocławskich.LOKALIZACJA:Kąty Wrocławskie leżą 22 km na południowy zachód od Wrocławia. W południowej części miasta znajduje się węzeł au...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

10 400 000 PLN (7 939 zł/m2)

10
-
1310.01 m2
2019
15406918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17844104 15406918 Klimatyczny dom posadowiony na działce o powierzchni 541 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych w Kątach Wrocławskich.Nieruchomość przebudowana w 2010 roku z najwyższą dbałością o jakość i funkcjonalność. Właściciele budowali dom dla siebie, toteż w...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 099 000 PLN (5 754 zł/m2)

4
1
191 m2
2011
15888147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27803185 15888147 Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m² na działce o pow. 113,90m2. PARTER to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneksie o powierzchni 41m2, z salonu...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2025
15876162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532341 15876162 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (czworak)  w konkurencyjnej cenie 870 000 PLN. Ta nowoczesna nieruchomość,  została ukończona w 2025 roku, z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój blisko centr...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

870 000 PLN (6 850 zł/m2)

4
-
127 m2
2025
15654006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom | Smart Home | Cesarzowice 23364583 15654006 Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,92 m², z ogrodem i tarasem, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum Wrocławia.Lokalizacja: CesarzowiceCena: 1 650 000 złPowierzchnia uż...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

5
2
159 m2
2025
15495900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841909 15495900 Gniechowice to miejscowość oferująca spokojne i komfortowe życie, w otoczeniu naturalnej zieleni i nowoczesnych udogodnień. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie zarówno bliskość natury, jak i łatwość dostępu do miejskich atrakcji oraz zakładów pr...

Gniechowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

620 000 PLN (4 559 zł/m2)

4
1
136 m2
2024