• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kłodawa

Znalezionych ofert: 6

15875888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526172 15875888 Ten wyjątkowy dom w Różankach z potencjałem większym niż plany po wypłacie. Idealny dla dwóch rodzin, jednej rodziny i teściów (ale w bezpiecznej odległości), albo dla kogoś, kto chce mieszkać i zarabiać, nie wychodząc w kapciach poza własną posesję....

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

947 000 PLN (3 280 zł/m2)

8
-
288.7 m2
1999
15822030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580584 15822030 Dom parterowy o powierzchni użytkowej 135,10 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 846 m 2 w miejscowości Klodawa na sprzedaż. Pomieszczenia znajdujące się w domu: 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki (1 łazienka bezpośredn...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

1 600 000 PLN (8 163 zł/m2)

11
-
196 m2
2009
15883135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673538 15883135 Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 1320 m² w prestiżowej sypialni Gorzowa. To miejsce jest prawdziwą enklawą...

Kłodawa (Lubuskie, gm. Kłodawa)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

4
2
154 m2
2009
15708105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna posiadłość, 1.2ha, dom z basenem, staw, las 24335489 15708105 Na sprzedaż piękna, zagospodarowana posiadłość, z domem po kapitalnym remoncie, w odległości jedynie 6 km od obwodnicy trójmiejskiej (węzeł Rusocin).Teren o powierzchni 1.18 ha, to enklawa spokoju, w otoczeniu przyrody. Działka w pełni zagospodarowan...

Kłodawa (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

5 390 000 PLN (22 458 zł/m2)

6
3
240 m2
1995
15814827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji-Kłodawa k. Pruszcza Gd. 26644811 15814827 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Kłodawie, zaledwie 15 minut jazdy od Pru...

Kłodawa (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

620 000 PLN (6 889 zł/m2)

4
2
90 m2
2025
15085358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malowniczo położone domy w zabudowie bliźniaczej! 9280569 15085358 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Kłodawa (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

799 000 PLN (5 627 zł/m2)

5
2
142 m2
2023