• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Karniowice Myśliwska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Myśliwska i Karniowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15877468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom + warsztat + sklep (Kcynia, Dworcowa) 27570340 15877468 Dom w Kcyni warsztat sklep usługi Dworcowa działka 1290m2Przedmiotem oferty jest niezależny budynek wielorodzinny w zabudowie stykowej, zlokalizowany na przestronnej działce w Kcyni przy ul. Dworcowej. Budynek przylega ścianą szczytową do sąsied...

Kcynia (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kcynia)

599 900 PLN (2 400 zł/m2)

5
3
250 m2
1900
15806829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, 10 pokoi 26353008 15806829 Do kupienia 10-pokojowy 2-piętrowy dom wolnostojący 360m2 z 2016 r., na działce 350m2, Michałów-Grabina, na granicy z Białołęką.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Wygodna lokalizacja, blisko do przystanków a...

Michałów-Grabina (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 400 000 PLN (3 889 zł/m2)

10
-
360 m2
2016
15761072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom, znakomity dla rodziny 25371859 15761072 Do sprzedania 1-piętrowy dom wolnostojący 240 m2 z 2003r., na działce 1226 m2, Stanisławów Pierwszy.Do ewentualnego odświeżenia, dostępny bez mebli ruchomych, super dla rodziny.Dom to:= parter:* pokój dzienny 25,70m2;* pokój 15,50m2;* kuchnia 13m2;* ...

Stanisławów Pierwszy (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 497 000 PLN (6 238 zł/m2)

6
-
240 m2
2003
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15894419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27942006 15894419 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych.Dom położony we wsi Lipowa Góra WschodniaObejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinetljaab oraz...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15887782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27793371 15887782 Dom z użytkowym poddaszem, dużym tarasem, położony na zadbanej działce z własnym stawem w pobliżu malowniczego jeziora Dłużec. Schludny, przytulny, zachęcający do odpoczynku w spokojnej okolicy.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.online162p41 (jeś...

Borowe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

1 075 000 PLN (7 103 zł/m2)

4
2
151.35 m2
2008
15872467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27494222 15872467 Duży dom jednorodzinny i garażem dwustanowiskowym w bryle budynku położony na działce o powierzchni 2154 m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek i pracę.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sarnowo, ...

Sarnowo (Mazowieckie, gm. Kuczbork-Osada)

665 000 PLN (2 375 zł/m2)

7
-
280 m2
1982
15870646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27434837 15870646 Funkcjonalny dom o pow. 100 m2 na działce o pow. 1561 m2, położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu Olsztyna - zaledwie 4 km od Gutkowa. Dużym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się...

Warkały (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

4
-
100 m2
2026
15849532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26972885 15849532 Przestronny, funkcjonalny dom z bardzo zadbanym ogrodem, położony na Redykajnach. Idealny dla rodziny, a przede wszystkim osób ceniących sobie spokój przy jednoczesnych korzyściach życia w mieście. Bardzo przyjazne sąsiedztwo, spokojna, bezpieczna ok...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 590 000 PLN (8 870 zł/m2)

5
3
292.01 m2
2009
15814722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26592688 15814722 Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, kilka minut spacerem od...

Stare Jabłonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

395 000 PLN (5 809 zł/m2)

3
1
68 m2
1970
15851002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27011215 15851002 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m², położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Dąbrówce Szlacheckiej przy ul. Modlińskiej na warsz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 640 000 PLN (10 250 zł/m2)

5
3
160 m2
2004
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 999 900 PLN (5 128 zł/m2)

7
4
390 m2
2025