• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kikoły Przyjaźni

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przyjaźni i Kikoły

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15617025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22526343 15617025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany). ATUTY: Wysokie, przestro...

Gaj (Małopolskie, gm. Mogilany)

950 000 PLN (8 407 zł/m2)

5
2
113 m2
2026
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15819236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Orłowo | Dom wolnostojący w willowej części 26640908 15819236 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni.Przedstawiamy dom z historią, usytuowany w spokojnej, willowej części dzielnicy, przy kameralnej ulicy z ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 399 000 PLN (14 539 zł/m2)

6
3
165 m2
1986
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 990 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIOferowany dom jest w niższym standardzie- bez utwardzeń i zaadaptowanego poddasza....

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 899 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

899 000 PLN (6 200 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022