• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Klepacze Żwirowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żwirowa i Klepacze

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15897266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999210 15897266 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15897248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998917 15897248 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 992 PLN (7 918 zł/m2)

5
3
151.42 m2
2026
15897246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998915 15897246 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 992 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15896344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27977768 15896344 Nowoczesny bliźniak premium Wojnowicka WrocławNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, położony na kameralnym osiedlu willowym przy ul. Wojnowickiej we WrocławiuDom wykończony w wysokim standardzie, sprzedawany z wyposażeniem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 779 000 PLN (10 166 zł/m2)

5
2
175 m2
2024
15878369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594898 15878369 Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m², idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia w spokojnej okolicy.Budynek zlokalizowany na osiedlu Dzierzków, ledwie 3km o...

Radom (Dzierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (3 563 zł/m2)

5
1
160 m2
1987
15878216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591307 15878216 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15867165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336940 15867165 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15867157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336935 15867157 Dom w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy.Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 135,01 m2: powierzchnia parteru: 93,43 m2, powierzchnia poddasza: 41,58 m2. Funkcjonalny rozkład ...

Puszcza Miejska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

668 300 PLN (4 950 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15835184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26736685 15835184 Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 170 m², położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Ławy (07-411), ul. Gwiezdna. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej przestrzeń, wysoki standard wyk...

Ławy (Mazowieckie, gm. Rzekuń)

1 470 000 PLN (8 647 zł/m2)

5
2
170 m2
2010
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15678015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23807714 15678015 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem, oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestrzenią i bliskością natury? Oto dom, który urzeka już od pierwszego spojrzen...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 190 000 PLN (11 026 zł/m2)

5
1
380 m2
2006
11756337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81218 11756337 Piękny, luksusowy dom w idealnej lokalizacji! 2 min autem do Al. Krakowskiej! Dom w wymarzonej lokalizacji dla osób pracujących w Warszawie. Samochodem zaledwie 2 min do Al. Krakowskiej. Dla osób preferujących komunikację miejską przystanek znajduje ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 470 000 PLN (6 500 zł/m2)

12
4
380 m2
1979