• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kołaczkowo Wrzesińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wrzesińska i Kołaczkowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15878940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602830 15878940 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na przedostatniej działce o powierzchni 315 stanowi doskonałą pro...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15868930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27394993 15868930 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom ...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

640 000 PLN (6 465 zł/m2)

4
-
99 m2
2026
15636741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22967237 15636741 Dom w otulinie natury nad Narwią 136 m² Duży potencjał 30 min do WarszawySzukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miasta ale bez rezygnacji z wygodnego dojazdu?Ten dom położony w malowniczej miejscowości Dzierżenin, tuż przy Nadbużańskim Pa...

Dzierżenin (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

3
1
136 m2
1991
15761285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! dom nad jeziorem! Bory Tucholskie 25376909 15761285 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom całoroczny w pięknej miejscowości Ocypel, zwanej Perłą Kociewia.Ocypel- wieś kociewska w Borach Tucholskich, położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w...

Ocypel (Pomorskie, gm. Lubichowo)

700 000 PLN (3 889 zł/m2)

9
2
180 m2
2000
15661444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Golf Park - dom na osiedlu strzeżonym 23482602 15661444 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYZamknięte osiedle strzeżone obok jezioraDom gotowy do zamieszkania od zarazWysoka jakość nieruchomości, ekskluzywne sąsiedztw...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

2 199 000 PLN (12 217 zł/m2)

5
3
180 m2
2011
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15877541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27572499 15877541 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament - Mini Segment dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 54mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postoj...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

689 000 PLN (6 207 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15726560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24702814 15726560 Na sprzedaż skrajny bliźniak w Warzymicach z 2022 roku posadowiony na działce 460 m2. Brak skosów!Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. ok. 17 m2. Działka ogrodzona. Przed budynkiem możliwość zaparkowania 3 aut.Dom jest bardzo nasłoneczni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 239 000 PLN (11 015 zł/m2)

5
1
112.48 m2
2022
15890358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27875894 15890358 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio od właścicielaDom 154 m² w Katowicach (Dąbrówka Mała)Tytuł: Okazja: Przestronny dom 154 m² w Katowicach – Dąbrówka Mała, ul. Biniszkiewicza 57Opis:Na sprzedaż dom o powierzchni 154 m², położon...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

900 000 PLN (5 844 zł/m2)

7
-
154 m2
1995
15888618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli 27818454 15888618 Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z pełn...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

615 360 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
140 m2
1965
15886203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750253 15886203 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Jaraczewie (Szydłowo, Osiedle Kwiatowe) 93,98 m2, działka o pow. 794m2 Prezentujemy nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 93,98 m² , położony w spokojnej części Jaraczewa, na cenionym Osi...

Jaraczewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

795 000 PLN (8 548 zł/m2)

4
-
93 m2
2026
15766990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrzeszewo – dom w cenie mieszkania! 25515964 15766990 Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 836 m² w malowniczym Skrzeszewie (gmina Żukowo) - w otoczeniu lasów, jeziora oraz stadniny koni. To miejsce stworzone dla osób ceniących ciszę, prywatność i kontakt z naturą, a jednocześnie dogodny d...

Skrzeszewo (Pomorskie, gm. Żukowo)

368 000 PLN (5 662 zł/m2)

3
1
65 m2
2022