• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kobierzyce Robotnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Robotnicza

Znaleźliśmy 47 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kobierzyce

15757846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25307366 15757846 ŚWIETNA OFERTA INWESTYCYJNA W WYSOKIEJ GM.KOBIERZYCE. Działka 2069 mkw  o na osiedlu nowych domów! Do sprzedaży paroletni dom o powierzchni 530 mkw, położony na działce o powierzchni 1111 mkw, z możliwością dokupienia sąsiadującej działki o powier...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 100 000 PLN (3 962 zł/m2)

12
5
530 m2
2020
15655990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23400998 15655990 Do sprzedaży nowy dom o powierzchni 530 mkw, położony na działce o powierzchni 1111 mkw, z możliwością dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 950  mkw. Dom jest sprzedawany z projektem na drugą połówkę bliźniaka o podobnej powierzchni, to j...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 200 000 PLN (4 151 zł/m2)

12
5
530 m2
2020
15776142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695025 15776142 Na sprzedaż dom wolnostojący - NOVE KOBIERZYCE od AT INWESTNowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 133m², położony na przestronnej działce 473 m² w prestiżowej inwestycji NOVE KOBIERZYCE - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacj...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 059 000 PLN (7 962 zł/m2)

4
-
133 m2
-
15805642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26313263 15805642 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15667797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609839 15667797 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, stanowiący 23 zabytkowej kamienicy, położony w miejscowości Tyniec nad Ślęzą, w obrębie Gminy Kobierzyce – jednej z najzamożniejszych i najszybciej rozwijających się gmin wiejskich w Polsce. Zaledwie 30 km od ...

Tyniec nad Ślęzą (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 499 000 PLN (5 354 zł/m2)

7
4
280 m2
1830
15884338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27699276 15884338 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Wart...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

885 000 PLN (8 429 zł/m2)

5
1
105 m2
2025
15885727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27739970 15885727 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15822550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649551 15822550 Opiekun oferty: Barbara BoberNr Licencji PFRN 23784tel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz przedszkola. Nieruchomość łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskon...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 599 000 PLN (10 520 zł/m2)

5
-
152 m2
-
15890156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na Ślężę | garaż | 4 pokoje | 3 łazienki | ogród 27873399 15890156 Niesamowite miejsce do napisania własnej historii - z widokiem, który mimo stałości nigdy nie jest taki sam - najbliżej położona Wrocławia góra - Ślęża.Lokalizacja: ul. Czereśniowa, KsięginiceRodzaj: bliźniakPowierzchnia użytkowa: 129,06 m2Powierzchn...

Księginice, ul. Czereśniowa

1 350 000 PLN (10 460 zł/m2)

5
3
129.06 m2
2026
15897280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999193 15897280 Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść – Bielanach Wrocławskich.Dom o powierzchni netto 126,5 m2Powierzchnia działki: 450 m2Dom dwupiętrowy z 2007 roku, ciepły zimą, chłodny latem. Na parterze: duży...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 799 901 PLN (14 228 zł/m2)

4
2
126.5 m2
2007
15897245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998907 15897245 gm. Kobierzyce .piękna okolica! 363 m2 działka ...Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie dewe...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 990 PLN (8 539 zł/m2)

4
2
103.06 m2
2025
15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025