• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Konarzewo Szafirowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szafirowa i Konarzewo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15726143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6-pokojowy dom w Starym Aninie 24693536 15726143 Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, Wawer, Anin.Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele mieszkaniowe oraz prowadzenia działalności gospodarczej.Dom ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (9 630 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15705051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący do remontu koło lotniska Chopina 24274439 15705051 Do sprzedania parterowy dom wolnostojący 129m2 z 1960r., na działce 1092 m2, Włochy Opacz Wielka.Do kapitalnego remontu, doskonały dla rodziny, również pod usługi.Kameralna lokalizacja, blisko markety spożywcze, duży sklep sportowy. Do pętli autobuso...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
129 m2
1960
15676195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niższa cena! Przestronny dom dla rodziny lub firmy 23766905 15676195 Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, Wawer, Radość.Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również w podwójnej funkcji: mieszkania dla rodziny oraz prowadzenia działalnośc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

6
-
240 m2
-
15379449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja blisko lasu z sauną, ogrodem 17231825 15379449 Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący 741 m2 z 1992r., posadowiony na działce 1254 m2, Wesoła, Zielona.Unikalna oferta, w domu 7 obszernych sypialni, każda z własną łazienką. Doskonała propozycja dla wielopokoleniowej rodziny. Znakomicie spraw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 167 zł/m2)

8
-
741 m2
1992
15852232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod klucz | REZERWACJA | Dom nr 12 27026502 15852232 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. --- REZERWACJA ---Dom wykończony pod klucz. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie. Rynek pierw...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 280 000 PLN (12 308 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15852231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod klucz | REZERWACJA| Dom nr 12 27026501 15852231 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. --- REZERWACJA ---Dom wykończony pod klucz. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie. Rynek pierw...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 280 000 PLN (12 308 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15706432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24301539 15706432 Nowa niższa cena o 100.000zł w dół! Mierzyn na sprzedaż bardzo ładny 5 letni dom wolnostojący o pow. całkowitej po podłodze 217,82m2 , powierzchnia użytkowa 157.1m2.Doskonała lokalizacja - na końcu ślepej cichej kameralnej prywatnej ulicy. Dom ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 170 000 PLN (9 962 zł/m2)

5
2
217.82 m2
2020
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15895084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27958590 15895084 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom z zieloną działką, ul. Niecała w Ćmielowie.Dom z funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dobudowanym w 2014r. piętrem. Przestrzeń została bardzo dobrze wykorzystana, dzięki czemu dom zapewnia w...

Ćmielów (Świętokrzyskie, gm. Ćmielów)

319 000 PLN (3 505 zł/m2)

4
2
91 m2
1978
15797480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużym ogrodem w cichej okolicy 26147068 15797480 Na sprzedaż 5-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 360m2, na działce 1200m2, Białołęka, Brzeziny.Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko sklepy ogólnospożywcze i punkty usługowe, niedaleko żłobek, przedszkole, s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
360 m2
2012
15763189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25419928 15763189 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 78 m², położony na działce o powierzchni 377 m² w urokliwym Jankowie Dolnym, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Gniezna. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu w oto...

Jankowo Dolne (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

565 000 PLN (7 338 zł/m2)

3
1
77 m2
1997
15895007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27955925 15895007 Działka budowlano-rekreacyjna 2000m2. Wyobraź sobie piątkowe popołudnie. Wyjeżdżasz z Warszawy, a już po 40 minutach parkujesz w sercu lasu. Nie musisz martwić się o hotele czy terminy u wykonawców. Otwierasz drzwi pachnącego nowością, drewnianego do...

Kępiaste (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

475 000 PLN (13 971 zł/m2)

3
1
34 m2
2021