• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kraszew Konwaliowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kraszew i Konwaliowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15886424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27757102 15886424 Bliźniak 2 miejsca parkingowe gm. Kobierzyce!..Zakup od dewelopera, bez podatku PCC 2% i prowizji biura!Nowoczesne domy o wysokim standardzie !105 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe 20 m² poddasza (strych lub dodatkowy pokój)działka od 300 m² – w...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 001 PLN (8 530 zł/m2)

5
2
104.92 m2
2025
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15713041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24431697 15713041 Na sprzedaż: Domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: Miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem - w odległości około 13 kil...

Rusinowo (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
15887740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny dom z ogrodem | 155,96m2 | Baszkówka 27792177 15887740 SKRAJNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEMSPRZEDAŻ I 1 180 000 I 155,96 m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalo...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
1
164 m2
2026
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021