• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Krzanowice Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ogrodowa i Krzanowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15664520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23558278 15664520 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie w Przeworsku. W inwestycji zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania. W każdym domu zainstalowane b...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

499 000 PLN (5 016 zł/m2)

4
2
99.49 m2
2024
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15474406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19385098 15474406 TYLKO U NAS!!!Willa z pokojami do wynajęcia , w spokojnej okolicy.Do sprzedania dom wolnostojący z 2 garażami 37,71m2. Parter: Mieszkanie dla właściciela. Duży salon z kominkiem połączony z częścią biurową, jadalnią i kuchnią. Przy kuchni zlokalizowa...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 100 000 PLN (6 269 zł/m2)

6
6
335 m2
2008
15647390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23230275 15647390 Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, na pograniczu Rezerwatu przyrody Kami...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

880 000 PLN (6 617 zł/m2)

4
1
133 m2
2017
15293539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14987483 15293539 NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu z bardzo dogodnym dojazdem do Krakowa ...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 100 000 PLN (6 548 zł/m2)

5
2
168 m2
2023
15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15729787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24767033 15729787 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom położony w zielonej i spokojnej części Otrębus. To idealna propozycja dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do życia z dogodnym dojazdem do Warszawy.Wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o wygod...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 499 000 PLN (7 138 zł/m2)

5
2
210 m2
1988
15063736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8632059 15063736 Nowoczesny dom jednorodzinny z 2018 roku o powierzchni 189 m, położony w spokojnej i zielonej części Grzegorzewic.Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania i idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowego domu z szybkim dojazdem do miasta. ...

Grzegorzewice (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 200 000 PLN (6 349 zł/m2)

4
2
189 m2
2018
15866589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321156 15866589 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 360 m², położony na działce o powierzchni 1991 m² w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju. Część mieszkalna budynku ma ok. 240–260 m², a ...

Jastrzębie-Zdrój (Moszczenica) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 550 000 PLN (4 306 zł/m2)

8
1
360 m2
1980