• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Książniczki Wzgórze

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wzgórze i Książniczki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15735163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24850999 15735163 Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej!Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na tym poziomie pierwo...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1939
15876284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27534943 15876284 Na sprzedaż wygodny dom w doskonałej lokalizacji Ostrowa ! Przedstawiam państwu jedno-poziomowy budynek mieszkalny z ogrodem w dzielnicy Parcele Zacharzewskie. Ten niewielki dom w swojej prostocie mieści wszystko do prawidłowego funkcjonowania...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

700 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
1
112 m2
-
15821913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26643093 15821913 Na sprzedaż zadbany, solidnie wybudowany dom wolnostojący, położony w Rośięcinie – zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od Kołobrzegu.To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta i morza, a jednocześnie cenią ciszę, prywatność i dużą przes...

Rościęcino (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 250 000 PLN (10 227 zł/m2)

6
2
220 m2
2010
15891394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896619 15891394 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów. Dom wolnostojący, przestronny, dla dużej rodziny.Na parterze:salon o powierzc...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 000 PLN (9 863 zł/m2)

6
2
202.67 m2
2019
15888405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813763 15888405 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.), w stanie deweloperskim, usytuowany w malowniczej i cichej ok...

Wodzierady (Wodzierady) (Łódzkie, gm. Wodzierady)

790 000 PLN (6 475 zł/m2)

4
1
122 m2
2025
15882062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656129 15882062 Na sprzedaż oferowany jest dom o dużym potencjale inwestycyjnym, położony na przestronnej działce, która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Budynek o powierzchni użytkowej około 200 m² znajduje się obecnie w stanie do remontu w praktyce stan...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

300 000 PLN (1 500 zł/m2)

7
1
200 m2
1965
15877391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27569185 15877391 Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży domek wolnostojący, parterowy, o powierzchni użytkowej ok 70 m.kw składający się z salonu z aneksem kuchennym (wys ...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

670 000 PLN (9 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15876360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27536227 15876360 Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m², położony w Jaśle, na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 11 arów. Dom zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, idealny dla dużej rodziny lub osób ceni...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

1 399 000 PLN (7 772 zł/m2)

6
2
180 m2
2001
15856415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27089784 15856415 Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, oferując mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu. To idealne mi...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 375 000 PLN (8 703 zł/m2)

5
2
158 m2
2002
15810834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26419345 15810834 Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 810 m2.Budynek parterowy z zagos...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (5 933 zł/m2)

7
3
268 m2
2003
15860798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27184483 15860798 Nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-usługowym, położona w Zawierciu przy ul. Sportowej. To idealna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, potrzebujących zaplecza warsztatowego lub magazynowego połączonego z częścią mieszka...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

849 000 PLN (4 354 zł/m2)

2
1
195 m2
2012
15848728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z garażem dustanowiskowym 26947389 15848728 Nas sprzedaż dom jednorodzinny wielorodzinny lub jako działka pod zabudowę do 400 m2.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych dzielnic Gdańsk. To miejsce, które łączy elegancję histo...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 980 000 PLN (15 920 zł/m2)

7
3
250 m2
1998