• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Leśnica Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna

Znaleźliśmy 15 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Leśnica

15860360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182382 15860360 DOM JEDNORODZINNY W OTOCZENIU LASU I POTOKU – LEŚNICADOM WOLNOSTOJĄCY FOTOWOLTAIKA WIATA NA SAMOCHODYDZIAŁKA 1529 m² CISZA I PRYWATNOŚĆLEŚNICA, UL. ŁOSIE 6A GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKANa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości...

Leśnica (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 459 000 PLN (10 203 zł/m2)

3
-
143 m2
2022
15130992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10546257 15130992 Dom do remontu na działce 4444 m2 w Leśnicy gmina Wodzierady Dom na działce 4444 m2 w Leśnicy gminie Wodzierady o wielkości 77,70 m2 oraz stodołą murowaną 110 m2. Budynek mieszkalny z lat 50, zbudowany z cegły o szerokości muru 60 cm oraz stropem wz...

Leśnica (Łódzkie, gm. Wodzierady)

430 000 PLN (5 584 zł/m2)

3
-
77 m2
1950
15834627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26704462 15834627 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z budynkiem gospodarczym na działce 2292 m² w Leśnicy gm. Koło. Parterowy dom o powierzchni użytkowej 56 m² składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni, łazienki...

Leśnica (Wielkopolskie, gm. Koło)

650 000 PLN (11 607 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15764738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie z tarasem na dachu 25453378 15764738 Bez prowizji biura bezpośrednio od deweloperaPolecamPiękny dom zlokalizowany tuż przy Lesie MokrzańskimAtuty lokalizacji:- Las Mokrzański - 1min spacerem- przystanek autobusowy - 1 minuta spacerem- szkoła podstawowa - 2 min autem- sklep - 4 min space...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 430 000 PLN (9 862 zł/m2)

5
2
145 m2
2025
15877906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27584938 15877906 Dom 160 m² na dużej działce 13 arów - Zalesie Śląskie Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m², położony na przestronnej działce o wielkości 13 arów, w spokojnej i zielonej części Zalesia Śląskiego, przy ...

Leśnica (Zalesie śląskie) (Opolskie, gm. Leśnica)

330 000 PLN (2 115 zł/m2)

6
-
156 m2
-
14409394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 126451 14409394 Oferujemy do sprzedaży duży dom z zabudowaniami warsztatowymi w miejscowości Leśnica. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych działek, na których jest oddzielnie usytuowany dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin oraz warsztat z zapleczem. Do...

Leśnica (Opolskie, gm. Leśnica)

529 000 PLN (2 519 zł/m2)

7
1
210 m2
-
15682897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23888213 15682897 Na sprzedaż: Budynek mieszkalno-usługowy w Górze Świętej Anny - idealny na inwestycję! Oferujemy na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, częściowo podpiwniczony, położony w sercu Góry Świętej Anny - pomiędzy...

Leśnica (Góra świętej anny) (Opolskie, gm. Leśnica)

1 250 000 PLN (5 000 zł/m2)

8
-
250 m2
2016
15773165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Lesie Mokrzańskim | Garaż | 0% Prowizji 25630235 15773165 Ostatni dom w tak niskiej cenie za m²! Tylko 10 941 złm². Przestronny dom z garażem, tarasem i ogrodem w kameralnej inwestycji, znajduje się 60 sekund od Lasu Mokrzańskiego. Połącz komfort nowoczesnego budownictwa z bliskością natury - kupujesz bez p...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 465 000 PLN (11 015 zł/m2)

5
3
133 m2
-
12787522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 85742 12787522 Oferujemy ładny, duży nowy dom w zacisznym miejscu wsi Kadłubiec. Dom został wybudowany z jakościowo bardzo dobrych materiałów. Przy wykończeniu zastosowano materiały najnowszej generacji. Dom jest bardzo funkcjonalny. Na parterze duży sal...

Leśnica (Kadłubiec) (Opolskie, gm. Leśnica)

880 000 PLN (5 867 zł/m2)

5
-
150 m2
2017
15710609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24383456 15710609 Na sprzedaż: Dom z potencjałem inwestycyjnym w Leśnicy - przy głównej drodze, obok Biedronki i stacji Orlen. Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Leśnicy - przy ruchliwej, doskonale skomunikowanej ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Biedronk...

Leśnica (Opolskie, gm. Leśnica)

820 000 PLN (4 100 zł/m2)

6
-
200 m2
-
15807533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26368178 15807533 Szeregówka z ogromnym potencjałem Wrocław – zachodnia część miasta, Złotniki, okolice Leśnicy.POŁOŻENIE : Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w dynamicznie rozwijającej się zachodniej części Wrocławia. To lokalizacja, która przeżywa obe...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (5 758 zł/m2)

5
2
165 m2
1980
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025