• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Leszno Bohaterów Puszczy Kampinoskiej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Puszczy, Kampinoskiej i Bohaterów

Znaleźliśmy 17 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Leszno

15887777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27794259 15887777 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Szukasz swojej oazy blisko Kampinoskiego Parku Narodowego?Ta oferta może być dla Ciebie - funkcjonalny dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem i działką, która może zostać podzielona n...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Leszno)

2 400 000 PLN (5 345 zł/m2)

5
3
449 m2
1997
15701303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24222282 15701303 Oferuję Państwu niepozorny z zewnątrz, za to z bogatym wnętrzem, pełen światła DOM o wyszukanej elegancji. Piętrowy, wykończony i wyposażony w zabudowę stałą. W intymnym i rodzinnym nastroju. Charakter i układ domu wynika z kraju pochodzenia właści...

Wyględy (Mazowieckie, gm. Leszno)

2 618 000 PLN (7 252 zł/m2)

7
4
361 m2
2016
15768383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25541315 15768383 Oferta inwestycyjna – Śrem, ul. OgrodowaKlimatyczny budynek z cegły do adaptacji – idealny pod mieszkania, gabinety lub lokale usługoweZabytkowy budynek zlokalizowany przy ul. Ogrodowej w centrum Śremu, zaledwie kilkadziesiąt metrów od Rynku, w otocz...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

750 000 PLN (2 113 zł/m2)

4
2
355 m2
1930
15739950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24943545 15739950 Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy 1 km od Kampinoskiego Parku Narodowego, 2 km od Leszna i 30 km od Warszawy.Dom wolnostojący, z użytkowym poddaszem wybudowany w 2012 roku, oddany do użytku w 2014 roku. Powierzch...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 799 000 PLN (8 995 zł/m2)

6
2
200 m2
2014
15887857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796773 15887857 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania siedliskogospodarstwo rolne z domem i budynkami gospodarskimi w miejscowości Gawartowa Wola (gmina Leszno), zlokalizowane na działce o powierzchni 3 200 m2. Dom zbudowany w latach 80-tych z cegły i pokryty ...

Gawartowa Wola (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 000 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
200 m2
1980
15659343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w stanie surowym otwartym/działka 500 m2 23444885 15659343 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważniejsze informacje:Stan surowy otwarty.Data rozpoczęcia budowy: 2020 rok...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

350 000 PLN (2 869 zł/m2)

4
2
122 m2
2020
15881342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stan surowy otwarty z dachem/dziennik budowy 27629272 15881342 Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim.Nieruchomość stanowi solidną bazę do dalszych prac budowl...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

420 000 PLN (3 443 zł/m2)

4
2
122 m2
2020
13379731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1672938 13379731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do sprzedania duży, komfortowy dom, z dala od zgiełku miasta tuż przy granicy KPN. Dla osób ceniących spokój, czyste środowisko oraz niezależność, bez natłoku takich samych domów w inwestycjach dew...

Powązki (Mazowieckie, gm. Leszno)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

5
-
240 m2
2012
14548110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 140595 14548110 Działka wraz z domem w stanie surowym otwartym . Przy wkładzie ok. 250tys można wykończyć i mieszkać Gdzie: w Wyględach, Co: dom piętrowy o powierzchni 214,5 metra na działce o powierzchni 755m2. Zadaszony, Prąd dociągnięty. Działka ogrodzona z jedne...

Wyględy (Mazowieckie, gm. Leszno)

450 000 PLN (2 103 zł/m2)

11
1
214 m2
2008
15658637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23442434 15658637 Zabytkowa kamienica na leszczyńskim rynku. Prestiżowa lokalizacja w pobliżu ratusza. Stylowa architektura i historyczny „klimat”. Przestronne wnętrza do remontu i aranżacji wg potrzeb i pomysłu nowego właściciela. Możliwe przeznaczenie usługowe, hand...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

1 490 000 PLN (2 525 zł/m2)

11
-
590 m2
1830
15771808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki połączone garażem z działką 500 m2 25594348 15771808 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Inwestycja znajduje się na kameralnym, nowo p...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

930 000 PLN (7 623 zł/m2)

4
2
122 m2
2022
15667443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23600649 15667443 DOM W CENTRUM LESZNA nowa cena!! CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 130 m2 (powierzchnia użytkowa 98 m2) na działce o powierzchni 669 m2. Cena sprzedaży wynosi 650,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy,częściowo ...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

650 000 PLN (6 633 zł/m2)

4
-
98 m2
1970