• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mątki Porzeczkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Porzeczkowa i Mątki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856597 15889654 Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza.Najważniejsze informacje:Lokalizacja: Olsztyn, Gutkowo, ul. SłowiczaPowierzchnia działki: 1451 m²Stan budynku: Dom do...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (13 200 zł/m2)

6
1
75 m2
1958
15882954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673387 15882954 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzieln...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15866363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319047 15866363 Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom!Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum.Dom o powierzchni 137 m2 składa się z:-> Parteru : salon, jadalnia z wyjściem na balkon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, koryta...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

629 000 PLN (4 591 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15851919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27022905 15851919 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1996 roku, położony w spokojnej części Sochaczewa. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 198m otynkowany i ocieplony, całkowicie podpiwniczony, pokryty blachodachówką. Budynek podłączony jest d...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

795 000 PLN (4 015 zł/m2)

6
2
198 m2
1996
15888978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837132 15888978 Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m² Tkaczy 6, serce JelonekCena: 3 100 000 złPowierzchnia domu: ok. 200 m²Powierzchnia działki: 949 m²Lokalizacja: Warszawa, Bemowo (Jelonki Południowe), ul. Tkaczy Odkryj rezydencjonalny spokój w serc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (16 062 zł/m2)

6
2
193 m2
1946
15887553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27785462 15887553 Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 160 metrów kw. położony w Żarkach-Letnisko, na dużej 1528 m kw., częściowo zalesionej działce. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do życia i wypoczynku.Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, sp...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

880 000 PLN (4 731 zł/m2)

4
2
186 m2
1994
15887495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784502 15887495 Dom wolnostojący w miejscowości Kowale - między Obornikami Śląskimi a TrzebnicąJeśli marzysz o domu na wsi, gdzie możesz cieszyć się pięknem natury i spokojem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentacj...

Kowale (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

330 000 PLN (1 594 zł/m2)

2
1
207 m2
1945
15887263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27780137 15887263 Okazja! Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy pod Wrocławiem Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z sz...

Ślęza (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 489 998 PLN (11 444 zł/m2)

5
2
130.2 m2
2017
15887247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27779444 15887247 bez PCC IV 2025 Wysoki standard! Garaż!Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle położone przy południowej granicy Wrocławia.Nowoczesne osiedle, dosko...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 999 PLN (6 538 zł/m2)

5
3
130 m2
2025
15887248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27779441 15887248 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 374 zł/m2)

5
2
131 m2
2017
15886806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27767775 15886806 Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką– Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ratowice, w gminie Czernica. Podstawo...

Czernica (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 260 081 PLN (8 290 zł/m2)

6
2
152 m2
2016
15886289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751543 15886289 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 586 m². Nieruchomość składa się z 3 poziomów, co zapewnia wygodny podział strefy dziennej, prywatnej oraz gospodarczej.Dom us...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (5 135 zł/m2)

5
2
111 m2
1981