• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mętów Przyjazna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przyjazna i Mętów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15823006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641656 15823006 Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej i zielonej działce o pow. 685m2. Dom zlokalizo...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 500 000 PLN (8 897 zł/m2)

5
2
281 m2
2005
15859123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27164419 15859123 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy, funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baninie. Spacer wirtualny: https:doroch.plbpbaninobanino.htmlDom o powierzchni całkowitej 147m2, użytkowej 128m2.Parter:1. Wiatrołap: 5,05 m22. Korytar...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 060 000 PLN (7 211 zł/m2)

5
2
147 m2
2025
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15895300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961784 15895300 Dom wolnostojący w stanie surowym z częścią warsztatowągarażową i pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Milewo (gmina Kalinowo, powiat ełcki) na działce o pow. 0,9189 ha. Nieruchomość zarówno dla rodziny na własne cele jak i idealna na działal...

Milewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

380 000 PLN (1 854 zł/m2)

4
-
205 m2
1977
15890034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27867581 15890034 Stanisławów Pierwszy, : Twój prywatny 'Shortcut' do balansu.Czy można mieszkać w ciszy, nie rezygnując z tempa Warszawy?Niektórzy mówią, że to niemożliwe. My mówimy: zapraszamy do stanisławowa To nie jest kolejny zwykły bliźniak. To 160 m² ...

Stanisławów Pierwszy (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 450 000 PLN (9 063 zł/m2)

5
1
160 m2
2019
15887498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784506 15887498 Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu.Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.Nieruchomość stanowi skrajny segment, co zapewnia większą prywatność oraz...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

550 000 PLN (6 395 zł/m2)

3
1
86 m2
1999
15791561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25994376 15791561 Nie przegap tej wyjątkowej szansy na zakup domu z zabudową siedliskową w tak atrakcyjnej lokalizacji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalną atmosferę.Z okien rozciąga się widok na in...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

429 000 PLN (6 129 zł/m2)

1
-
70 m2
1947
15703067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24243439 15703067 Nowoczesna nieruchomość w stanie budowy z przemyślaną architekturą i koncepcją ogrodu.NOWA OKAZYJNA CENA 1,69 MLN ZŁNa sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, którego nowoczesna bryła i układ terenu pozwalają stworzyć funkcjonalną i estetyczn...

Pisarzowice (Śląskie, gm. Wilamowice)

1 690 000 PLN (5 434 zł/m2)

7
1
311 m2
2025
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010