• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Marynino Waniliowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Waniliowa i Marynino

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

13447192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1741871 13447192 Reprezentacyjny dom o charakterze rezydencji na działce 1620m2 z sosnowym starodrzewiem, nasadzoną roślinnością, rozprowadzonym systemem nawadniania. Działka dobrze doświetlona.Cicha, zielona okolica .Dom wybudowany i wykończony pod klucz materiałam...

Jazgarzewszczyzna (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 990 000 PLN (15 359 zł/m2)

7
3
390 m2
2011
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15835493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa w stylu śródziemnomorskim/ działka 1500 m2! 26703210 15835493 HomeAlly prezentuje nieruchomość, która rzadko trafia na rynek. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zlokalizowana na warszawskim Bemowie, w zielonej i spokojnej części Jelonek, przy ul. Lustrzanej. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy wi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (17 100 zł/m2)

7
4
269 m2
1939
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15735002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24849506 15735002 Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki!Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym.Na parterze domu znajduje się cześć dzienna...

Bojanice (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 580 000 PLN (8 681 zł/m2)

6
2
182 m2
2010
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022