• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Marzęcino

Znalezionych ofert: 1

15762989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak w Marzęcinie - spokojna okolica 25416839 15762989 Na sprzedaż dom bliźniak - MarzęcinoOferujemy do sprzedaży przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54 m², położony na dużej, płaskiej działce o powierzchni 748 m² w miejscowości Marzęcino. To idealna propozycja zarówno jako miejsce do zam...

Marzęcino (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

455 000 PLN (8 426 zł/m2)

2
1
54 m2
2008