• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Marzenin Dworcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Marzenin i Dworcowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15617025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22526343 15617025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany). ATUTY: Wysokie, przestro...

Gaj (Małopolskie, gm. Mogilany)

950 000 PLN (8 407 zł/m2)

5
2
113 m2
2026
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15819236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Orłowo | Dom wolnostojący w willowej części 26640908 15819236 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni.Przedstawiamy dom z historią, usytuowany w spokojnej, willowej części dzielnicy, przy kameralnej ulicy z ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 399 000 PLN (14 539 zł/m2)

6
3
165 m2
1986
15875908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27601127 15875908 Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom położony w centrum Gniezna przy ul. Cierpięgi, na działce o powierzchn...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

4
1
100 m2
1950
14654045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31840 14654045 Turów, dom jednorodzinny, 187 m2, sprzedam, 480 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 187 m2 na działce 8,78 a, położony na nowo powstającym osiedlu w Turowie w gminie Ścinawa w powiecie lubińskim. Wybudowany z pustaków ce...

Turów (Dolnośląskie, gm. Ścinawa)

480 000 PLN (2 567 zł/m2)

5
1
187 m2
2022
15889760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861241 15889760 Kupujący nie płaci prowizji – całość wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający.Siedlisko z potencjałem inwestycyjnym Milew 4070 m² 35 min do Warszawy blisko A2Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Milew (gm. Kałuszyn), obejmujące działki nr...

Milew (Mazowieckie, gm. Kałuszyn)

590 000 PLN (2 360 zł/m2)

4
-
250 m2
1974
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15857699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130782 15857699 Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą: Duża ilość zieleni, taras czy altanka zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, uroczy d...

Łyczanka (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 140 000 PLN (9 421 zł/m2)

3
1
121 m2
1997