• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Miały Rzeczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rzeczna i Miały

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15857359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny i nowoczesny dom, garaż, ogród 27121576 15857359 Do sprzedania dwupoziomowy 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 175 m2 z 2015r., na działce 750 m2, Julianów Piaseczno.Znakomity dla rodziny. Meble ruchome do uzgodnienia.Dom to:= parter:* salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i do ogrodu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 899 000 PLN (10 851 zł/m2)

5
-
175 m2
2015
15831999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 26711032 15831999 Na sprzedaż 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 360 m2 oraz parterowy dom wolnostojący 98 m2 z 1988r., na działce 700 m2, Bemowo Jelonki Południowe. Do odświeżenia lub remontu, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch zaprzyjaźnio...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
-
360 m2
1988
15713041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24431697 15713041 Na sprzedaż: Domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: Miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem - w odległości około 13 kil...

Rusinowo (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15655703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23393267 15655703 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojniej okolicy w Jarosławiu. Zapraszam do obejrzenia video-prezentacji nieruchomości: https:youtu.bemZ5ec9CFMO8Prezentowana nieruchomość jest budynkiem piętr...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

950 000 PLN (4 602 zł/m2)

6
2
206.45 m2
2004
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 999 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIZdjęcia przedstawiają wnętrze sąsiedniego domu, który również jest wystawiony na s...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

4
2
136 m2
2026