• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mieścisko

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mieścisko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15725966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24690685 15725966 Atrakcyjny dom 2-rodzinny położony w Chotomowie. Jednym z atutów nieruchomości są 2 osobne wejścia do 2 niezależnych mieszkań. To daje możliwość zamieszkania 2 rodzin, czy też mieszkania i prowadzenia działalności pod 1 dachem. Garaż na dwa samochody...

Chotomów (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 790 000 PLN (5 774 zł/m2)

6
-
310 m2
2005
15883871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27681392 15883871 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (9 933 zł/m2)

6
2
150 m2
2026
15834432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26714599 15834432 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nowa, kameralna inwestycja w Kowalach przy ul. Pałacowej.Osiem domów w zabudowie szeregowej powstaje w sąsiedztwie terenów zielonych, zaledwie 1,5km od wjazdu na obwodnicę zapewniającą komunikację z całym Trójmiastem.Najbl...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

799 000 PLN (8 323 zł/m2)

5
2
96 m2
2027
15875963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526052 15875963 Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie.Jeśli jednak szukasz 775 m² uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz już gotową bazę socjalną, biurową lub mieszkalną – czytaj dalej.Pr...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

317 000 PLN (8 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15893410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu zieleni blisko centrum 27911229 15893410 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 900 m² w malowniczym Otominie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, komfort życia oraz bliskość miasta. Nieruchomość ...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 599 000 PLN (9 243 zł/m2)

5
2
173 m2
-
15882459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Kosakowie! Blisko morza! 27664504 15882459 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Kosakowie, ok. 7 minut od plaży w Mechelinkach i 12 km od Gdyni.LOKALIZACJA:Kosakowo - spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych i morza.Blisko: Mechelinki, Rewa, Na...

Kosakowo (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 399 000 PLN (10 679 zł/m2)

4
3
131 m2
2019
15896106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967656 15896106 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Komorowo, gmina Lipno, województwo kujawsko-pomorskie, za cenę 1 300 000 PLN. Ta samowystarczalna posiadłość o powierzchni 6,73 ha, obejmująca grunty klasy V-VI, las oraz łąki, to idealne miejsce dla ...

Komorowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lipno)

1 300 000 PLN (7 738 zł/m2)

5
4
168 m2
2025
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010
15821531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26589898 15821531 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999