• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mikstat Cmentarna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mikstat i Cmentarna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15897035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27993003 15897035 Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 134,99 m² położony jest w doskonałej lokalizacji na Bielanach - Młociny ulica Pułkowa. Powierzchnia działki 270 m. Położenie zapewnia bliskość terenów rekreacyjnych Lasu Młocińskiego,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (14 552 zł/m2)

5
-
134 m2
2027
15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15720915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24595215 15720915 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

689 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
2
110 m2
2022
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
15895639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962056 15895639 Wyjątkowe siedlisko z dostępem do rzeki – natura, prywatność i ogromny potencjał inwestycyjnySą miejsca, które po prostu spełniają określone potrzeby… i są też takie, które budzą emocje od pierwszego momentu. Ta nieruchomość należy właśnie do tej dru...

Długosiodło (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

828 999 PLN (16 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15888573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816892 15888573 Wyjątkowa okazja! Do kupienia dom w Centrum Mikstatu. Standardowy dom z dużym ogrodem, osobnym garażem i budynkiem gospodarczym. Położony w atrakcyjnej lokalizacji dom dla całej rodziny może być oddany w Twoje ręce od zaraz. Na parterze trzy...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

450 000 PLN (3 913 zł/m2)

5
1
115 m2
-
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15737035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882889 15737035 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15674129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa nieruchomość 23722070 15674129 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Stylowy dom z charakterem - Trzemeszno, prestiżowa lokalizacja i komfortNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m² (160 m² całkowitej), usytuowany na spok...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

999 999 PLN (6 250 zł/m2)

4
2
160 m2
2013