• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mniów Kielecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kielecka

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mniów

15573714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21612781 15573714 Sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ponad 100m2, położony w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na las i szybkim dojazdem do Kielc dzięki niedługo  nowo wybudowanemu odcinkowi drogi S74. Cena nieruchomości to 670 000 zł. Ten jednorodzi...

Mniów (Świętokrzyskie, gm. Mniów)

670 000 PLN (5 982 zł/m2)

3
1
112 m2
1980
14765919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 182719 14765919 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch budynków usługowo-mieszkalnych połączonych łącznikiem , o łącznej pow. użytkowej około 660m2, zlokalizowanych na działce o pow. 500m2 w miejscowości Grzymałków, gmina Mniów. Budynek z cegły i pustaka,...

Grzymałków (Świętokrzyskie, gm. Mniów)

1 200 000 PLN (1 818 zł/m2)

9
5
660 m2
1990
15801230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26230604 15801230 DOM W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI — SZYBKI DOJAZD DO KIELC WĘGRZYNÓW, GMINA MNIÓWLOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Węgrzynów (gmina Mniów), bezpośrednio przy drodze asfaltowej z chodnikiem. To komfortowa lokalizacja dla osób, które chcą...

Węgrzynów (Świętokrzyskie, gm. Mniów)

450 000 PLN (8 491 zł/m2)

1
-
53 m2
-
15777720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25736492 15777720 Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty, do własnej aranżacji, Borki (Gmina Mniów)Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, z dużym potencjałem do wykończenia według własnych potrzeb i gustu.Powierzchnia całkowita: 159,41 m²Powierzchn...

Borki (Świętokrzyskie, gm. Mniów)

419 000 PLN (2 635 zł/m2)

6
2
159 m2
2025
15709340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24352095 15709340 Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, o pow. całkowitej 144,70m2, zlokalizowany w miejscowości Borki w gm. Mniów. W skład domu wchodzą: - na parterze: przedsionek o pow. 3,5m2, komunikacja i klatka schodowa o pow. 11,60m2, garderoba...

Borki (Świętokrzyskie, gm. Mniów)

410 000 PLN (2 847 zł/m2)

6
-
144 m2
1999