• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mrągowo Łąkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkowa

Znaleźliśmy 16 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mrągowo

15894295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27939621 15894295 Całoroczny, wygodny dom z bala na działce gwarantującej prywatność i spokój, położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wykończenie w drewnie, koza grzewcza w salonie, taras z wyjściem na ogród dają poczucie przytulności, a funkcjonalne wy...

Kosewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 450 000 PLN (11 337 zł/m2)

4
2
127.9 m2
2015
15431493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18407823 15431493 Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 mkw, wraz z działką i garażem, znajdujący się przy ul. B. Prusa w Mrągowie. Dzięki tej lokalizacji dojazd do domu nie będzie stanowił problemu zarówno samochodem jak i komunikacją mi...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

820 000 PLN (7 455 zł/m2)

5
1
110 m2
1974
15680341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23828058 15680341 Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka w cichej spokojnej okolicy - perła Mazur.Dom zlokalizowany blisko jezior oraz sklepów, przy ulicy Klonowej. Posiada salon, jadalnie, 2 łazienki, kuchnię oraz trzy sypialnie.Z tyłu domu i z przodu jest mały ogródek...

Muntowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

439 000 PLN (3 720 zł/m2)

5
-
118 m2
-
15667555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23605113 15667555 Freedom Nieruchomości prezentuje unikatową ofertę sprzedaży przestronnej nieruchomości o łącznej powierzchni 2,82 ha, położonej w malowniczej miejscowości Kosewo, w gminie Mrągowo – zaledwie kilka minut od jezior i otoczona lasami.W skład nieruchomoś...

Kosewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 500 000 PLN (4 884 zł/m2)

5
2
307.11 m2
2015
15705609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283261 15705609 Wyjątkowa nieruchomość z 4 apartamentami nad jeziorem Juksty - Czerwonki MrągowoNa sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość o łącznej powierzchni 334,73 m², na działce o powierzchni 2065 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerwonki, zaledwie 100 metrów od...

Czerwonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

2 390 000 PLN (7 156 zł/m2)

8
4
334 m2
2022
15771913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25596685 15771913 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 208 m², położony w urokliwej i spokojnej okolicy w Bagienicach Małych - zaledwie 9 min od centrum Mrągowa i 6 min od nowego centrum handlowego M Park (Lidl, Rossmann, piekarnia, McDonald, Kfc, ...

Bagienice Małe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 100 000 PLN (5 288 zł/m2)

7
2
208 m2
2018
15520903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20398116 15520903 Na sprzedaż przyjemny dom w Mrągowie, położony w spokojnej, lecz prężnie rozwijającej się  części miasta. Budynek z 2004 roku, wybudowany metodą tradycyjną, zadbany i utrzymany w bardzo dobrym stanie. Całkowita powierzchnia domu to  287 m², z czego c...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 290 000 PLN (4 495 zł/m2)

4
2
287 m2
2004
15728963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24754834 15728963 Wyjątkowa oferta luksusowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym nad jeziorem Czos MrągowoNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Mazurach tuż nad jeziorem Czos, w otoczeniu ciszy i zieleni. To miejsc...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 950 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
1
156 m2
1990
15794830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26082407 15794830 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy i energooszczędny dom jednorodzinny, wykończony materiałami wysokiej jakości. Przestronny salon z kominkiem połączony z jadalnią i otwartą kuchnią tworzy jasną, reprezentacyjną strefę dzienną z wyjściem na taras i o...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 350 000 PLN (6 279 zł/m2)

4
2
215 m2
2022
15715269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24491828 15715269 Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja nad jeziorem Juno w Mrągowie Atuty nieruchomości - Powierzchnia domu: 290 m² Powierzchnia działki: 1552 m² Linia brzegowa jeziora Juno Budynek letniskowy Cztery garaże Pełna prywatność i komfort Zamieszkaj w jedn...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 200 000 PLN (11 034 zł/m2)

6
3
290 m2
2005
15728965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24754833 15728965 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej części Mrągowa, w prestiżowej dzielnicy willowej, z pięknym widokiem na jezioro Juno. Dom po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i gotowy do zamiesz...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 200 000 PLN (5 530 zł/m2)

8
2
217 m2
1986
15821616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576791 15821616 Oferta skierowana jest do osób, które mają sprecyzowane marzenia i poszukują wyjątkowej nieruchomości na Mazurach, składającej się z romantycznego domu na dużej działce z linią brzegową jeziora i własnym pomostem. Właściciele tego niezwykłego miejsc...

Grabowo (Dobroszewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 300 000 PLN (508 zł/m2)

5
2
6500 m2
2013