• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Niegoszowice Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ogrodowa i Niegoszowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15875755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526143 15875755 Rodzinny dom z ogrodem w willowej dzielnicy Sandomierza – komfort i potencjał inwestycyjny.Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej, willowej dzielnicy Sandomierza. Nieruchomość łączy w sobie ciszę i spokój z wyjątkowo dogodną ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

420 000 PLN (1 200 zł/m2)

7
2
350 m2
1995
15875739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526099 15875739 Wyjątkowy dom o powierzchni ok. 200 m² położony w malowniczej miejscowości Ocinek w Gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcących mi...

Ocinek (Świętokrzyskie, gm. Wilczyce)

666 000 PLN (3 098 zł/m2)

5
2
215 m2
2008
15875238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525541 15875238 Komfortowy, energooszczędny, bezemisyjny dom położony w centrum miejscowości Dwikozy, w spokojnym otoczeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki. Naturalna linia brzegu stanowi jedną stronę ogrodzenia, tworząc wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i kontakt...

Dwikozy (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
3
150 m2
1968
15897095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27994903 15897095 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Nagórki-Jabłoń 14 – ofertę, która łączy komfort życia z realnym potencjałem inwestycyjnym.To miejsce stworzone dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego do...

Nagórki-Jabłoń (Podlaskie, gm. Zambrów)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15897094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27994902 15897094 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony w Zambrowie przy ul. Łomżyńskiej 4C.Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 200 m² została posadowiona na działce o powierzchni 152 m² i znajduje się na spokojnym osiedlu z wygodnym do...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

590 000 PLN (2 950 zł/m2)

4
2
200 m2
-
15876862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem 27558217 15876862 Na sprzedażBudynek szeregowy mieszkalno -usługowy w centrum Lęborka.Możliwość wynajmu części domu pod usługi!Układ budynkuParter: Od ulicy znajduje się wejście do lokalu usługowego oraz do domu.Drugie wejście znajduje się od strony ogrodu gdzie znajd...

Lębork (Pomorskie, gm. Lębork)

1 490 000 PLN (4 585 zł/m2)

5
1
325 m2
1991
15867343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom nad morzem | Jantar | wysoki standard 27344152 15867343 Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej się infrastrukturze.Dom został podniesiony względem terenu, co zwiększ...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 149 000 PLN (7 272 zł/m2)

10
1
158 m2
2023
15745605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizjii skrajny szereg - Juszkowo 25063843 15745605 Skrajny dom szeregowy w Juszkowie - komfort, ogród i świetna lokalizacjaAtuty:Funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowejSkrajna działka o pow. 173,5 m² - więcej prywatności i własny ogród z tarasemJasne i ustawne wnętrza, duże przeszklenia i...

Juszkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

984 899 PLN (9 849 zł/m2)

4
2
100 m2
2017
15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15528320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20561154 15528320 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Międzybórz, Pawłów, możliwość kupna dodatkowej powierzchni działki, gmina Sośnie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1400 m2. zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni uż...

Pawłów (Pawłów) (Wielkopolskie, gm. Sośnie)

599 000 PLN (4 279 zł/m2)

6
1
140 m2
-
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15896989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27992119 15896989 DOM, KTÓRY DAJE PRYWATNOŚĆ I KOMFORT – DĄBRÓWKA OGRÓD GARAŻ Są nieruchomości, które się ogląda… i są takie, w których od razu czujesz, że to może być Twoje miejsce. To dwupoziomowe mieszkanie w Dąbrówce to połączenie komfortu domu, prywatnego ogrod...

Dąbrówka (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

849 000 PLN (9 610 zł/m2)

3
2
88.35 m2
2008