• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Nowy Dwór

Znalezionych ofert: 14

15819620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny_4 pokoje + Ogródek + Rekuperacja 26589332 15819620 Kameralne osiedle w Nowym Dworze Mazowieckim- wygodne domy w zabudowie szeregowej,Do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Segment skrajny o powierzchni 98 m2 z ogródkiem ok. 60 m2.Dom w stanie deweloperskimB...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

759 000 PLN (7 745 zł/m2)

4
2
98 m2
2025
15383165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17319618 15383165 Ten dom jest naprawdę wyjątkowy. W idealnym stanie, urządzony w nowoczesnym stylu. PEREŁKA Sprzedawany z pełnym wyposażeniem (meble w cenie).Ten dom mogą kupić obcokrajowcy. Dom wybudowany w 2018 r. w zabudowie bliźniaczej o pow. 99 mkw. posadowiony ...

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
2
98 m2
2018
15878248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30min W-wa 27591435 15878248 Ostatnie segmenty.Kameralne osiedle - wygodne domy w zabudowie szeregowej z parkingiem i ogródkiem.Nowy dwór Mazowiecki - do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Bez podatku PCC i bez prowizji Segment środko...

719 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
2
98 m2
2025
15893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27903304 15893198 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam wykończony segment z widokiem na zieleń, z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, na osiedlu graniczącym z lasem (Natura 2000).Najważniejsze cechy nieruchomości:• Funkcjonalny układParter tworzy otwarta, p...

1 050 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
84 m2
2020
15574056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21623141 15574056 Na sprzedaż dom w pięknej otulinie lasu w miejscowości Nowy Dwór, zaledwie 30 min od centrum Wrocławia. Do Oławy 10 km. Jelcz Laskowice w odległości 5 km gdzie znajduje się cała infrastruktura , szkoła , przedszkole, żłobek, przychodnia, sklepy, usłu...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

1 150 000 PLN (5 637 zł/m2)

7
2
204 m2
1991
14161119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 104483 14161119 Otoczenie to 1,2 ha wygrodzona działka z pełną infrastrukturą techniczną. Dom zbudowany przez górali. Wykończony w oryginalnym stylu z litego drewna. Niezwykle ciepły. Na parterze przestronny salon i kuchnia z jadalnią, wc i kotłownia węglowa. Na po...

Nowy Dwór (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

1 340 000 PLN (7 528 zł/m2)

4
1
178 m2
2010
15872954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w Centrum! Ogród na własność aż 450m2! 27506789 15872954 Dom w zabudowie bliźniaczej- układ poziomy! Zamieszkaj na parterze domu w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów!*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Nowy Dwór Gdański znajduj...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

529 000 PLN (4 445 zł/m2)

3
1
119 m2
1930
15800136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa 26206819 15800136 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Kameralne osiedle - wygodne domy w zabudowie szeregowej z parkingiem i ogródkiem.Do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Bez podatku PCC i bez prowizji Segment środ...

719 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
2
98 m2
2025
15731607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24795708 15731607 Na sprzedaż dom w Krzywiniu.Nowa atrakcyjna cena!Na sprzedaż dom o powierzchni 126,6 m2, w stanie surowym zamkniętym. Wybudowany na osiedlu domków jednorodzinnych, w odległości ok 1km od centrum miasta, w którym znajdują się sklepy spożywcze, szkoła...

Nowy Dwór (Wielkopolskie, gm. Krzywiń)

544 000 PLN (4 297 zł/m2)

4
-
126.6 m2
-
15762881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25413528 15762881 Oferuję na sprzedaż jednopiętrowy dom wolnostojący położony na przedmieściach Nowego Dworu Gdańskiego, w spokojnej, dobrze skomunikowanej miejscowości Orłowo, zaledwie kilka minut od Nowego Dworu Gdańskiego. To idealna propozycja dla rodzin szukający...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

579 000 PLN (5 431 zł/m2)

4
1
106.62 m2
2021
15627997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22792565 15627997 Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia spotkania, podczas którego będziemy mogli omówić wszystkie aspekty tej inwestycji. Nie przegap okazji na zabezpieczenie swojej przyszłości finansowej poprzez ...

950 000 PLN (3 958 zł/m2)

3
2
240 m2
2011
14779401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom- możliwe 3 osobne mieszkania! 115730 14779401 Dom idealny dla dużej rodziny wielopokoleniowej, ceniącej dogodną lokalizację wraz z ciszą i spokojem!Możliwość stworzenia 3 osobnych mieszkań! Idealne miejsce do zamieszkania lub pod inwestycje!LOKALIZACJA:Dom położony w Nowym Dworze Gdański w ciche...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

724 999 PLN (3 571 zł/m2)

8
2
203 m2
1985