• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Olimpin Nasypowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Olimpin i Nasypowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15894606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946422 15894606 Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu pól, łąk oraz lasów, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukuj...

Stasinów (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

330 000 PLN (3 837 zł/m2)

3
1
86 m2
1970
15894505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944455 15894505 Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść – Bielanach Wrocławskich.Dom o powierzchni netto 126,5 m2Powierzchnia działki: 450 m2Dom dwupiętrowy z 2007 roku, ciepły zimą, chłodny latem. Na parterze: duży...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 799 901 PLN (14 228 zł/m2)

4
2
126.5 m2
2007
15894503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27944453 15894503 WROCŁAW, SMOLEC, OBRTZEŻA WROCŁAWIA Z DOSKONAŁYM DOJAZDEM DO CENTRUM MIASTAOferuję Państwu przestronny dom z garażem i klimatyzacją w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny o powierzchni 170 m2, działka 325 m2.Nieruchomość składa się z 5 pokoi na t...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 001 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
170 m2
2012
15894381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941933 15894381 Szereg tylko 1,5km za Wrocławiem Garaż Gotowy!.Klucze w biurze!Opiekun oferty : 517039990Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od Wrocławia. Nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle, idealna propo...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 299 990 PLN (9 890 zł/m2)

5
2
131.45 m2
2025
15894378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941929 15894378 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 558 zł/m2)

5
-
127.01 m2
2025
15894302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940333 15894302 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15893818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921170 15893818 Szereg 4pok Prawie nowy 2023!.Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 999 PLN (11 447 zł/m2)

4
2
96.01 m2
2023
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15867767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351644 15867767 Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta!Przestronny, nowoczesny segment środkowy o pow. użytkowej 118,62m2.Znajduje się na działce o wielkości 28...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 419 000 PLN (12 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2025
15861414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206549 15861414 Działka inwestycyjna 1873 m² Dom + garaże Ełk 3UHNa sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym działka o powierzchni 1873 m² zabudowana domem ok. 120 m² oraz garażem 3-stanowiskowym (72 m²), położona w Ełku między ulicą Grajewską i Ma...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

3
2
123 m2
1930
15812293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473555 15812293 Idealna oferta dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 129,03 m², położony w Żorach przy ul. Jęczmiennej (dzielnica Rogoźna).Budynek zosta...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 395 000 PLN (10 814 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15806048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26321638 15806048 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Ostrołęce dwa domy na jednej, 810-metrowej działce, położone w spokojnej, zielonej części miasta osiedlu Leśniewo.Na posesji znajdują się dwie niezależne zabudowy:1. Dom drewniany (1969 r.) 45 m²częściowo odrem...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
2
100 m2
2000