• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 67

15886452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27757537 15886452 NOWA CENA 775000!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu ...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

775 000 PLN (4 559 zł/m2)

7
-
170 m2
2010
15874977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27522074 15874977 Wyjątkowy SEGMENT, OSTATNI W RAMACH INWESTYCJI W OPOLU, CHMIELOWICE! BEZ PROWIZJI I PCC! Wyłącznie w naszej ofercie! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC (Podatku od Czynności Cywilnoprawnych). ZOSTAŁ JUŻ TYLKO JEDEN!!! Inwesto...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

799 000 PLN (6 829 zł/m2)

5
-
117 m2
2025
15623269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22669983 15623269 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o pow: 242,72 m2 położony na działce o pow: 5,88 arów w miejscowości Opole dz. Półwieś.Obiekt składa...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 550 000 PLN (6 405 zł/m2)

12
-
242 m2
-
15736208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24868891 15736208 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem zlokalizowany w Opolu w Dzielnicy Malinka - 5 minut od Centrum miasta. Nieruchomość&nbsp...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

997 000 PLN (6 042 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15868072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364060 15868072 Piękny dom wolnostojący specjalnie dla Ciebie!Lokalizacja:Dom o powierzchni około 350 m2 znajduje się w dzielnicy Grudzice w Opolu, która łączy ze sobą spokojną okolicę z bardzo dobrym dojazdem do centrum.Dane ogólne budynku:Nie...

Opole (Grudzice) (Opolskie, gm. Opole)

1 650 000 PLN (4 714 zł/m2)

7
-
350 m2
-
15870111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27419202 15870111 Wyjątkowy Dom z Potencjałem - Stan Surowy Zamknięty (Projekt Majka Grot L) TYLKO U NAS!!! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położoną na ustawnej działce w spokojnej okolicy. Dom ...

Opole (Groszowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (5 080 zł/m2)

6
-
187 m2
-
15867038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27334058 15867038 Oferujemy do sprzedania nieruchomość inwestycyjną położoną w Opolu. Budynek wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny zlokalizowany na działce o pow. 6,5 ara. Nieruchomość obejmuje dziesięc wyodrębnionych lokal...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

2 200 000 PLN (4 400 zł/m2)

10
-
500 m2
-
15792939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26028357 15792939 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Opolu w dzielnicy Szczepanowice - 10 minut od Centrum miasta i Wyspy Pasieka. Nieruchomość stan...

Opole (Szczepanowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 490 000 PLN (11 119 zł/m2)

6
-
134 m2
-
15614224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22487566 15614224 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojacy z małym ogródkiem zlokalizowany w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Nieruchomość stanowi ...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

897 000 PLN (11 960 zł/m2)

3
-
75 m2
-
14641983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2936250 14641983 REZYDENCJA W MIEŚCIE !Przedstawiamy do sprzedaży luksusowy obiekt,  posiadłość w Opolu o powierzchni około 1500 m2, położony na działce ponad 30 arów.Obiekt może spełniać funkcję mieszkalną lub do prowadzenia działalności...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

5 500 000 PLN (3 667 zł/m2)

12
-
1500 m2
-
13906663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2214262 13906663 Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami STARE OPOLE Kontakt: 609 091 740Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, wykończona z najwyższej jakości materiałów, bez konieczno...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 849 900 PLN (12 012 zł/m2)

5
2
154 m2
2012
15677103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23785460 15677103 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych, funkcjonalnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych w ramach kameralnego osiedla Pod Lasem, zlokalizowanego tuż pod Opolem.Opis inwestycji: Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnos...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

665 000 PLN (5 320 zł/m2)

5
2
125 m2
2025