• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Poręba Roździeńskiego Walentego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Walentego i Roździeńskiego

Znaleźliśmy 19 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Poręba

15495628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19840364 15495628 Nowy dom wolno stojący z 2019r. o powierzchni użytkowej. 220 m2. Wybudowany tradycyjną technologią - murowany cegła max. Okna 3 szybowe. Ocieplony styropianem + tynk. Izolacja fundamentów tzw. alpejska. Do zamieszkania. Światłowód, woda własna, energ...

Poręba (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
3
240 m2
-
15891308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894432 15891308 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, który łączy komfort, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania idealna propozycja dla osób szukających gotowej do zamieszkania nieruchomości bez dodatkowych nakładów finansowych.Budynek został wybudowany w 2...

Poręba (Śląskie, gm. Poręba)

1 030 000 PLN (5 659 zł/m2)

6
2
182 m2
2009
15349653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16511499 15349653 Na sprzedaż nowy 6 pokojowy komfortowy dom w wolnostojący z niesamowitym widokiem w pobliżu Jeziora Mucharskiego, Świnna Poręba, powiat Wadowicki o powierzchni 209 m² użytkowej (309 m2 całkowitej), Prowizja 0% - Bez prowizji od kupującego.LOKALIZACJA...

Świnna Poręba (Małopolskie, gm. Mucharz)

589 000 PLN (1 906 zł/m2)

6
2
309 m2
2024
15550447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20967288 15550447 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony na 5 arowej działce w Porębie Wielkiej, gmina Niedźwiedź, powiat limanowski. Budynek o powierzchni całkowitej 219m 2 , użytkowej 162,80m 2 na...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

330 000 PLN (1 507 zł/m2)

5
-
219 m2
1987
15674429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23727417 15674429 Opis szczegółowy budynku:Poziom piwnicy użytkowej obejmuje następujące pomieszczenia:- wiatrołap, pełniący funkcję wejścia do budynku, umożliwiający ochronę przed warunkami atmosferycznymi,- kuchnię, wyposażoną w niezbędne urządzenia i meble do przyg...

Szklarska Poręba (Szklarska poręba górna) (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

2 300 000 PLN (8 244 zł/m2)

12
5
279 m2
1950
15744744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25043910 15744744 Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m² w malowniczej Porębie Wielkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Gorczańskiego Parku Narodowego.LOKALIZACJA:Poręba Wielka to wyjątkowa miejscowość położona w sercu Gorców, zaledwie kilka minut jazdy od Niedźwiedzia – si...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

900 000 PLN (6 000 zł/m2)

7
-
150 m2
1980
15665946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584413 15665946 Masz dość zgiełku miasta? Marzysz o założeniu rodziny, ale brakuje Ci własnego miejsca? A może już jesteście taką rodziną i codziennie borykacie się z brakiem przestrzeni? Ten dom jest skutecznym rozwiązaniem.Dom w Świnnej Porębie gm. Mucharz. Cicha ...

Świnna Poręba (Małopolskie, gm. Mucharz)

629 000 PLN (3 968 zł/m2)

4
1
158.5 m2
1975
15864595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 140 m2 + działka 10ar - 25 minut do Krakowa 27269819 15864595 1BNie płacisz PCC 2%OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura !!Do sprzedaży dom 5-pokoi 140 m2 m2 w zielonej okolicy . Plus duża działka z laskiem 10m2 .Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz lubiących obcowanie z przyrodą i naturą...

Poręba Laskowska (Małopolskie, gm. Skała)

1 350 000 PLN (9 643 zł/m2)

5
3
140 m2
2025
14829044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 220349 14829044 Wyjątkowa oferta.Stylowy, piękny dom, gotowy interes w spokojnej części Szklarskiej Poręby Ten wyjątkowy dom z końca XIX wieku przeszedł gruntowne przeobrażenie, by po latach powrócić do czasu swojej świetności i dziś może zaoferować gościom siedem p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

2 600 000 PLN (7 879 zł/m2)

12
9
330 m2
1896
15703013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24243190 15703013 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej górskiej miejscowości jaką jest Poręba Wielka - Koninki. Opis budynku: Dom wybudowany w latach 60-tych, parterowy z poddaszem do ewentualnej adaptacji. Ściany wykonane...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

420 000 PLN (4 200 zł/m2)

2
1
100 m2
-
15802496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267506 15802496 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w centrum Szklarskiej Poręby  **Cena: 1 170 000 zł**   Lokalizacja: Samo serce Szklarskiej Poręby tuż przy głównym deptaku, z przepięknym widokiem na góry. Idealne miejsce na inwestycję w butikowy pensjonat, aparta...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

1 170 000 PLN (3 305 zł/m2)

11
-
354 m2
1930
15503789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20006012 15503789 Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha, zabudowana dwoma budynkami, jeden o pow. użytkowej 240m2, drugi o p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

9 000 000 PLN (4 787 zł/m2)

12
-
1880 m2
1900