• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Puste Łąki Grzybowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąki, Puste i Grzybowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15891377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896611 15891377 Dom wolnostojący z garażem - Bystrzyca Dolna!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne o powierzchni około 140 m2 oraz piwnica o powierzchni około 70 m2.Na parterze znajduje się duża kuchnia z częścią wypoczynkową, dwa pokoje, łazienka...

Bystrzyca Górna (Bystrzyca górna) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 000 000 PLN (4 762 zł/m2)

3
1
210 m2
1939
15784942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25864575 15784942 DOM ZAREZERWOWANY ! Elegancki, komfortowo urządzony nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod samą Świdnicą!Dom w wysokim standardzie, wykończony został materiałami najwyższej jakości, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. To jest dom dla osób cen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 230 000 PLN (9 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2023
15767520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529357 15767520 Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty salon z kuchnią, łazienka, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz wi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (8 663 zł/m2)

4
2
98 m2
2023
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 INWESTYCJA, KTÓRA ZARABIADochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie.Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję!Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania.Każde z mieszkań składa się z...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15890188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874189 15890188 NA SPRZEDAŻ DOM W OTOCZENIU ZIELENI RACZYCE DUŻA DZIAŁKA 4900 m2 FOTOWOLTAIKA 7 POKOI SPOKÓJ I PRYWATNOŚĆ. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie można zwolnić tempo, odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się prywatnością - ta nieruchomość może ...

Raczyce (Raczyce) (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

7
1
90 m2
1930
15886163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27749633 15886163 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Gmina Nowe Skalmierzyce, Ociąż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Zapraszam na wirtualny spacer: https:tour.giraffe360.comc36a2aef079a4d8199e134c4cc8d0d93 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprze...

Ociąż (Wielkopolskie, gm. Nowe Skalmierzyce)

930 000 PLN (8 611 zł/m2)

4
1
108 m2
2018
15876183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532418 15876183 Sprzedaż, dom jednorodzinny, wolnostojący, Pardalin. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 719 m2., zabudowana funkcjonalnym i zadbanym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej około 110 m2. Zapraszam na wirtualny s...

Pardalin (Pardalin) (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

790 000 PLN (7 182 zł/m2)

5
1
110 m2
2005
15864663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27271875 15864663 Kompaktowy dom w Ostrowie. . Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom, którego wyróżnia jego prosta forma, funkcjonalny układ pomieszczeń, mała powierzchnia zabudowy, niskie koszty eksploatacji. Na dwóch kondygnacjach mieści się 5 pokoi, kuchnia, ...

Ostrów Wielkopolski (Pruslin) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

795 000 PLN (3 786 zł/m2)

5
1
210 m2
1993
15895477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961990 15895477 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejNa powierzchnię domu składają się:* parter i piętro o powierzchni u...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

995 000 PLN (7 862 zł/m2)

5
2
126.56 m2
2025
15747858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem na słonecznej działce Kębłowo 25100249 15747858 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M :Dom bliźniak w stanie deweloperskim oddany do użytkowania w 2025 roku o całkowitej powierzchni budynku 139,10 m2 oraz użytkowej ...

Kębłowo (Pomorskie, gm. Luzino)

650 000 PLN (4 676 zł/m2)

5
1
139 m2
2025
15896783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988636 15896783 Wyjątkowy dom na sprzedaż w Sieprawiu blisko Krakowa - komfort, otaczająca zieleń z własnym lasem Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, komfortowo wykończony dom położony w Świątnikach Górnych Sieprawiu - malowniczej części...

Siepraw (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 120 000 PLN (7 943 zł/m2)

4
2
141 m2
2010
15896758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988593 15896758 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (6 902 zł/m2)

4
2
123 m2
2025