• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rąb Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rąb i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15643385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów Europejska duży funkcjonalny dom zamiana 23136394 15643385 DOM NA SPRZEDAŻ WARSZAWA UL. EUROPEJSKA WILANÓW POWSINEK BARDZO ŁADNY FUNKCJONALNY DOM DLA DUŻEJ RODZINY MOŻLIWA ZAMIANA Z DOPŁATĄ Dom w zabudowie bliźniaczej. Czwarta linia zabudowy od ulicy. Powierzchnia całkowita 220 m2 plus ok 80 m2 poddasza uży...

Warszawa (Wilanów), ul. Europejska

2 749 000 PLN (8 591 zł/m2)

6
3
320 m2
2004
15637415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w Myślęcinku z domkiem dla gości 22983341 15637415 Oferuję do sprzedaży piętrowy, wolnostojący dom w Osielsku przy bydgoskim Myślęcinku. Dom o powierzchni 263,6 m2 (146m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle budynku) położony jest na prostokątnej, płaskiej i zagospodarowanej działce o powierz...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (3 798 zł/m2)

5
2
263 m2
2003
15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNYPRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓWPrzyjed...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15897750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009510 15897750 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 26 czerwca 2026 r. o godz. 11.00 trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomośc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

360 000 PLN (4 186 zł/m2)

2
-
86 m2
-
15876254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak blisko PKM 27533733 15876254 LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, stanowi doskonałe połączenie bliskości aglomeracji trójmiejskiej z urok...

Niestępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

789 000 PLN (8 394 zł/m2)

5
1
94 m2
2025
15727845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko natury i miasta 24725782 15727845 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEMarzysz o przestronnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i całego Trójmiasta? Nieruchomość w Kiełpinie Górnym to propozycja idealna dla Ciebie.Dom znajduje się na ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 150 000 PLN (11 026 zł/m2)

6
2
195 m2
2018
15585342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad j. Tuchomskim + kawalerka w bryle 21884702 15585342 LOKALIZACJA:Warzenko to malownicza miejscowość położona zaledwie kilkanaście minut od Gdańska, oferująca idealne połączenie spokoju natury i bliskości miasta. To doskonałe miejsce dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i otwarte przestrzenie. Oto...

Warzenko (Pomorskie, gm. Przodkowo)

2 700 000 PLN (5 832 zł/m2)

6
3
463 m2
2016
15534804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w otoczeniu lasu, cisza i spokój 20713176 15534804 Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został w 2011 r. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 971 m2. Ekspozycj...

Kolbudy (Pomorskie, gm. Kolbudy)

2 000 000 PLN (9 709 zł/m2)

7
2
206 m2
2011
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15882222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Wodzieradach - a ty o czym marzysz? 27658384 15882222 Jeśli marzysz o domu, w którym każdy z domowników znajdzie swoją własną przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą spotykać się w sercu domu - przy wspólnych posiłkach lub wieczorami przy kominku - ta nieruchomość zdecydowanie zasługuje na uwagę!    Na ...

Wodzierady (Łódzkie, gm. Wodzierady)

945 360 PLN (4 545 zł/m2)

5
2
208 m2
2022
15875848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527644 15875848 Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w Sanoku – idealną propozycję dla inwestorów, dużych rodzin lub osób szukających wygody i niezależności. Na sprzedaż oferujemy budynek, który składa się z dwóch przestronnych lokali mieszkalnych, każdy o powierzch...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

550 000 PLN (2 662 zł/m2)

6
2
206.62 m2
1921
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-