• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rakowiec Kwidzyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rakowiec i Kwidzyńska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15895191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27960953 15895191 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994
15379449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja blisko lasu z sauną, ogrodem 17231825 15379449 Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący 741 m2 z 1992r., posadowiony na działce 1254 m2, Wesoła, Zielona.Unikalna oferta, w domu 7 obszernych sypialni, każda z własną łazienką. Doskonała propozycja dla wielopokoleniowej rodziny. Znakomicie spraw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 167 zł/m2)

8
-
741 m2
1992
15862317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224360 15862317 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomośc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (9 396 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15713754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24444921 15713754 Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z 2025 roku, zlokalizowany w Lipniku, 5 min samochodem od Stargardu.Na parterze znajduje się salon z wyjściem do ogródka oraz aneks kuchenny, toaleta i pokój.Na piętrze trzy sypialnie (jedna z możli...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

649 000 PLN (5 223 zł/m2)

5
1
124.25 m2
2025
15886796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766961 15886796 DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza okolica z jednoczesnym szybkim dostępem do Krakowa. Do ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 306 zł/m2)

10
3
620 m2
1994
15493489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 19787998 15493489 Na sprzedaż, kompleks 3. domków letniskowych nad morzem, Jezierzany. ul. Letniskowa, 1.288.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.benKu-Oov61z4 Na sprzedaż kompleks 3. domków letniskowych położonych zaledwie 200 m od jeziora Wicko i 2500 m od mor...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

1 288 000 PLN (13 417 zł/m2)

9
1
96 m2
-
15258922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050989 15258922 Na sprzedaż dom wypoczynkowy całoroczny Dębina, ul.Pogodna, gmina Ustka, 1.980.000,-PLN Na sprzedaż całoroczny dom mieszkalno - usługowy w pełni wyposażony położony zaledwie 500 m od morza Bałtyckiego i plaży w Dębinie. Nieruchomość położona ...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

1 980 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
1
300 m2
2011
15897262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999097 15897262 ADAMPOL OBOK URLI ... gmina Jadów powiat Wołomiński DOM 35 M2 W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Opis nieruchomości :Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą zabudowanej działki 1783 m2 o wymiarach ok. 37 m 2 szerokości i 50 m 2 długości. Dzia...

Adampol (Mazowieckie, gm. Jadów)

260 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
-
35 m2
2021
15894326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940778 15894326 Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy ciepło rodzinnego ogniska, prywatność, sielski klimat mazurskiej wsi, a przy tym daje poczucie wakacji trwających cały rok, koniecznie zapoznaj się z moją propozycją! Oferuję na sprzedaż dom ...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

1 499 000 PLN (14 276 zł/m2)

6
-
105 m2
2000
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15823061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26639043 15823061 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ekskluzywną, parterową rezydencję o powierzchni 652,9 m², zlokalizowaną w jednej z najbardziej prestiżowych części Konstancina-Jeziorny, zaledwie 4 minuty od American School of Warsaw....

Bielawa (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 100 000 PLN (10 873 zł/m2)

7
4
653 m2
2005