• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Reda

Znalezionych ofert: 15

15876742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27550652 15876742 Nowoczesny dom 148 m² + duża działka pompa ciepła + fotowoltaika Reda ul. JaśminowaNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem, zlokalizowany w spokojnej części Redy przy ul. Jaśminowej. Idealna propozycja dla o...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 159 000 PLN (6 100 zł/m2)

5
-
190 m2
2024
15699361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4 pok Reda ze słonecznym ogrodem 24167600 15699361 Tylko u nas !!!Atrakcyjny, nowy dom wolnostojący w sąsiedztwie lasu!Dom z 2023 roku. Położony w cichej i spokojniej dzielnicy domów jednorodzinnych w Redzie. Powierzchnia całkowita: 115,50 m2, użytkowa : 77,5 m2.Działka 296 m2.Dom składa się z dwóch ...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

4
2
115 m2
2023
15385467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom z ogrodem i garażem. 17362519 15385467 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż urokliwy i komfortowy dom wolnostojący z garażem, położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Zamieszkaj w pr...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 300 000 PLN (5 263 zł/m2)

5
3
247 m2
1998