• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rokocin Polanka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rokocin i Polanka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15678015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23807714 15678015 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem, oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestrzenią i bliskością natury? Oto dom, który urzeka już od pierwszego spojrzen...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 190 000 PLN (11 026 zł/m2)

5
1
380 m2
2006
11756337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81218 11756337 Piękny, luksusowy dom w idealnej lokalizacji! 2 min autem do Al. Krakowskiej! Dom w wymarzonej lokalizacji dla osób pracujących w Warszawie. Samochodem zaledwie 2 min do Al. Krakowskiej. Dla osób preferujących komunikację miejską przystanek znajduje ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 470 000 PLN (6 500 zł/m2)

12
4
380 m2
1979
15897464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28003482 15897464 OSTATNI SKRAJNY - GOTOWY DO ODBIORUBez Prowizji i Pcc do odbioru spokój cisza lasNa sprzedaż wyjątkowe segmenty w zabudowie bliźniaczej!!! BEZ PCC BEZ PROWIZJI5 minut od Środy Śląskiej!!!Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniacz...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 990 PLN (6 472 zł/m2)

5
2
123.6 m2
2025
15897449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28003481 15897449 premium pod Wrocławiem z sauną i basenemNa sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości (gmina Miękinia), zaledwie...

Wróblowice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15897350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000914 15897350 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 867 zł/m2)

4
2
113 m2
2025
15897266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999210 15897266 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15897248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998917 15897248 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 992 PLN (7 918 zł/m2)

5
3
151.42 m2
2026
15897246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998915 15897246 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 992 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15896344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27977768 15896344 Nowoczesny bliźniak premium Wojnowicka WrocławNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, położony na kameralnym osiedlu willowym przy ul. Wojnowickiej we WrocławiuDom wykończony w wysokim standardzie, sprzedawany z wyposażeniem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 779 000 PLN (10 166 zł/m2)

5
2
175 m2
2024
15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15758083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem i widokiem na Morze 25313100 15758083 LOKALIZACJA:Sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy kameralny charakter kurortu z bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową. Największym...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 175 000 PLN (20 095 zł/m2)

5
3
158 m2
1970
15371245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej blisko szkoły 17028888 15371245 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 95,41 m2, położony na działce 592 m2 w miejscowości Somonino przy ulicy Osiedlowej, naprzeciwko szkoły.LOKALIZACJA:Lokalizacja pośród niskiej zabudowy sąsiednich domów, przyjemnej i cic...

Somonino (Pomorskie, gm. Somonino)

649 000 PLN (6 832 zł/m2)

5
1
95 m2
2024