• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rzeszotary Panciawa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Panciawa

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Rzeszotary

15893652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915381 15893652 Przytulny i przestronny dom w Rzeszotarach w znakomitej lokalizacji, serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą propozycją. Duży i zielony ogród jest znakomitym miejscem do spędzania czasu, spokojna okolica pozwala odetchnąć, a odle...

Rzeszotary (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 500 000 PLN (8 197 zł/m2)

4
2
183 m2
2016
15894150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27931786 15894150 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISzczegóły ogłoszenia:• Cena: 690 000 zł• Lokalizacja: Rzeszotary, gmina Świątniki Górne• Powierzchnia użytkowa: 122 m² (powierzchnia całkowita: 189 m²)• Powierzchnia działki: 9,5 ara (950 m²) dodatkowo udział w d...

Rzeszotary (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

690 000 PLN (5 656 zł/m2)

5
-
122 m2
2026
13900403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
sprzedaż domu z dużą, zieloną działką! 101055 13900403 SPRZEDAŻ PROMOCJA!NA WYŁĄCZNOŚĆ  Nr oferty: SBDOC7923 Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: Rzeszotary  Powierzchnia działki: 1,3400 ha Powierzchnia domu: 60 m2 Pokoje: 2&amp...

Rzeszotary, Wiejska

160 000 PLN (2 667 zł/m2)

2
1
60 m2
-